SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BB

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1060

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 244 Wiek 71 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1550
Czy to możliwe że Black Bombs moze mi szkodzić? Bo za każdym razem jak wezmę 1tabse to serce chce mi wyskoczyć
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Bardzo możliwe, BB to mocny spalacz. Jak masz takie objawy odstaw.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 244 Wiek 71 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1550
Odstawilem i właśnie zamówiłem i już dostałem od Was Cell.D4, co o nim myslisz? Pomożesz mi rozpisać moje nowe suplementy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Co zamówiłeś?

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 244 Wiek 71 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1550
Mam krete musclepharm, double impact, spalacz cell.D4 i jeszcze 10saszetek Noxa. Pomożecie mi to jakoś mądrze rozpisać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 244 Wiek 71 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1550
???
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

białko z kazeiną micelarną

Następny temat

Pre-workout bez 1.3 pomożesz?

WHEY premium