SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bb+Ww+Aakg+Creatyna

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1524

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4035
Witam.
Mam obecnie taki zestaw:

https://www.sfd.pl/FIT_BEST_LINE_Ultimate_WPC-t502169.html coś takiego w tym co mam podobno jest jeszcze BCAA i glutamina.

Z tej samej firmy węgle CARBO z jakimiś dodatkami.

https://www.sfd.pl/TREC_AAKG_HardCore-t358808.html Takie coś.

I kreatynke z Treca 100% - monohydrat.


Jak myślicie dokupić coś do tego?
Moim celem jest masa, siła, a przy okazji szybkość. :)

Zmieniony przez - ScarY w dniu 2011-05-01 10:34:35

"Szczęście się nie szuka... Szczęście się tworzy.."

Jam Se Karol

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 153 Napisanych postów 1163 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43408
nie potrzebujesz nic wiecej. nawet na ta kreatyne za wczesnie. i tak tymi suplementami to tak tylko bedziesz zapychal dziury w diecie i treningu.

Batros to Skeletor: "You talk and I'll listen."

Skeletor: "I'll talk and you'll obey!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4035
Myślę, że dziur w treningu nie robię. W diecie na pewno bo jestem tego świadom. Chciałbym mieć troszkę większy przyrost masy i siły lecz moja waga się niestety nie zmienia, a jak już się zmienia to albo -1kg albo +1kg. Siła troszkę skoczyła.

"Szczęście się nie szuka... Szczęście się tworzy.."

Jam Se Karol

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 153 Napisanych postów 1163 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43408
dziura w trenigu mam na mysli brak doswiadczenia.
o wiele lepiej niz to wszystko wyjdzie Cie. pol kilo kury, 2 worki ryzu i miska platkow dziennie. a te +-1kg to tam nawet nie patrz

i pij te carbo tylko przed po trenibgu. ew gainer sobie kup jak wazysz 65kg,

Zmieniony przez - prosekto w dniu 2011-05-01 11:39:10

Batros to Skeletor: "You talk and I'll listen."

Skeletor: "I'll talk and you'll obey!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4035
To praktycznie jem co napisałeś. Ale nie zawsze bo trochę nudzi takie jedzenie. Carbo piję głównie w czasie treningu i czasami rano. Gainer to chyba zestaw węgli + białko do tego jakaś mniejsza część innych składników. Więc białko, węgle i bcaa mam. Praktycznie to samo mnie wychodzi, a co do tego doświadczenia na treningu to uważam, że je posiadam. :)

"Szczęście się nie szuka... Szczęście się tworzy.."

Jam Se Karol

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 153 Napisanych postów 1163 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43408
mniej wiecej to samo. w takim razie jedz wiecej. bo cos malo wazysz mimo tej diety, albo mama Ci robi i nie wiesz ze jesz pol worka ryzu a nie worek. przy twojej wadze bardziej stawiaj na wegle niz bialko. moze miarka dziennie to max, jesli jesz pol kilo miesa dziennie. ja waze ok 100 i 70 deko dziennie mi starcza spokojnie. do tego 2 worki ryzu 100 gram owsianych plus wazywa i owoce i ide do przodu az czasem musze obcinac o 50g ww. ja jak cwiczylem pol roku tez myslalem ze mam doswiadczenie. teraz uwazam ze jakiekolwiek w planach treningowych zaczalem nabierac po 2 latach trningu a w technice po 4.
te aminokwasy to zaden dodatek. sa poprostu tak jak w kazdym bialku zwierzecym.

Zmieniony przez - prosekto w dniu 2011-05-01 17:13:50

Batros to Skeletor: "You talk and I'll listen."

Skeletor: "I'll talk and you'll obey!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4035
Dzięki. Łap soga:)

"Szczęście się nie szuka... Szczęście się tworzy.."

Jam Se Karol

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 153 Napisanych postów 1163 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43408
nie bój się jesc na noc itd przy takiej wadze itp, ale pamietaj o wartosciowych posilkach- niech te miesko, rybki, ryz, warzywa itp beda zawsze, a reszta jako dodatek. ja tez jak zaczynalem cwiczyc wazylem 64kg i jadlem po m.w. 6000 kcal zeby przytyc. przytylem w 8 miesiecy 29kg, ale masy miesniowo tluszczowej, a tluszc ten zrzucalem potem przez prawie 3 lata. wiec musisz tez to wyczuc. temat rzeka.

Batros to Skeletor: "You talk and I'll listen."

Skeletor: "I'll talk and you'll obey!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4035
Widzę, że masz duże doświadczenie to może podpowiesz jakie są najlepsze ćwiczenia na poprawę siły klatki piersiowej i zwiększenie siły i objętości bicepsa? :)

"Szczęście się nie szuka... Szczęście się tworzy.."

Jam Se Karol

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
to juz do działu trening

a carbo pij tylko po treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4035
Nie będę zakładał nowego tematu w dziale trening. Poszukam sobie, może coś znajdę. :)

"Szczęście się nie szuka... Szczęście się tworzy.."

Jam Se Karol

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyma-burn+BCAA czy DY Crxcut?

Następny temat

Trec Hard mass dobry wybór??

WHEY premium