SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Błąd w reklamie w KiF

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2923

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
Drogi Olimpie-
widze od DŁUZSZEGO CZASU [kilka miesiecy minimum] ten sam ciągły błąd w reklamie waszych odżywek bialkowych w KiF na ostatniej stronie , z wizerunkiem Głuchego

motyw taki ze są wypisane tez rzekome wypowiedzi zawodnikow z OLI TEAMu nt. odzywek- I NIEZMIENNIE jest napisane w wypowiedzi Piotrka G. -SUPLEMĘTY- [zam. -EN-] wiem ze to mala pomylka- ale nie wyglada to dobrze, ot taka mala rada
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 242 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2121
To tak jakby do ciebie obcokrajowiec po polsku mowil...idzie zrozumiec
Jakby wywalili to TYLKO - typowe reklamowe slowko- i dali przecinek albo kropke po "Olimpa" to by to bardziej po naszemu bylo. O Suplemenatch juz nie wspomne

Don't judge each day by the harvest you reap but by the seeds you plant.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9132 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470282
Faka

dzisiaj chciałem pisać już do SDW w tej sprawie bo rzeczywiście to razi troche w oczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
nie pisalem o tym -wstrzymywalem sie bo pomyslalem:
ee zobazyli i poprawia za miesiac...
ee no teraz to jzu na bank widzieli itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
tak samo tekst gluchego jest tak zagmatwany ze nie wiadomo o co chodzi wogole Kto to wymyslal?

O ten chodzi:

"Nie pamietam....

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
oto wlasnie nam chodzi- na koncu tej formulki masz SUPLEMĘTY..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
hehe nigdy akurat na to nie zwrocilem uwagi, ale takie bledy raza i to bardzo! Podsumowanie jest jedno ten text tworzyl ktos chyba w stanie delikatnej niewazkosci

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
no a jeszce w tej formulce trzeba sie zastanowic czy chodzi o bialko 80% , czy 80% znajomych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
bo to jest formulka dla ludzie z IQ wiekszym niz 150 czyli nie dla nas zwyklych tepych pakerow

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 452 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10656
Aż zajrzałem do gazety żeby to zobaczyć

Pomijając ten błąd (suplemĘty)to 5 razy przeczytałem tą wypowiedź i ciągle niewiem dokońca o co w niej chodzi i czemu ta wypowiedź ma służyć

Może ją jednak całą zacytuje bo niewszyscy kupują SDW, a jest naprawdę dobra

"Nie pamiętam od kiedy korzystam tyklo z odżywek Olimpa 80% moich znajomych na siłowni oraz zawodników czynnie uprawiających kulturystykę stosuje te suplemĘty"

Te 80% to faktycznie niewiadomo do czego, może jakiś przecinek by się tam przydał.
A teraz sam sens wypowiedzi:
Wersja A
Najpierw Piotrek zwierza się że niepamięta od kiedy korzysta z odżywek Olimpa(80%?)
A potem mówi że jego znajomi(80%?) stosują te suplemĘty.
Jaki związek ma pierwsza część z drugą? A jeśli 80% to z pozostałymi 20%?
No ale te 80% to już brzmi zachęcająco do kupna

Wersja B
Piotrek mówi że od kiedy korzysta z odżywek Olimpa (80%?) ,(80%?)jego znajomych też zaczeło stosować te suplemĘty.
Ok tylko w takim razie po co są na początku te słowa "Nie pamiętam"?

Tekst jest trochę w stylu:
"Ja patrze... a mam oczy zamknięte"
albo sposób żeby niemylić nigdy prawej i lewej ręki(a są osoby które mają z tym problem)"Należy pamiętać że duży palec u lewej nogi jest zawsze z prawej strony" i po problemie

Podsumowując tekst jakby go nierozumiał i jak by go nieczytał to i tak bardzo przekonywuje mnie do stosowania tych suplemĘtów

Drogi Olimpie prosimi zrób coś z tą wypowiedzią.
Może coś bardziej wiarygodnego

Kulturystyka zaczyna się tam gdzie kończy się budowanie masy!!!

Pozdrawiam TOBY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
Podsumowujac krotko: jakis baran to wymyslil lub w czasie skladania reklamy zdania sie pomieszaly

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
co do tych porcentow

nie znacie zasady - ze jezeli wszystko jest dobrze w 80% to tymi 20% sie nie nalezy kompletnie przejmowac?

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Formy estryfikowane - do p. Szukały

Następny temat

a-akg i jabłczan cytruliny-do pana szukaly i ambroziaka!!

WHEY premium