SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bóle barków - wejdź koniecznie

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 94845

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 575 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12129
tylko ze dzis robilem samymi rekoma wiec o zbyt duzym ciezarze nie ma mowy
musze przeanalizowac technike

ROAD TO MP 2010 :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
aha... może więc robisz po niewlaściwym nieco torze, albo w zbyt duzym zakresie ruchu.
zastanów sie nad techniką- jak zamierzasz- probuj bez obciążenia róznych ustawień- oby tylko nie były dla barków "karkołomne"...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 810 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7203
Witam

Nie moge jakos otworzyc wszystkich obrazkow, a te ktore otwieram nie pokazuja w jaki sposob/ktora strone zrobic rotacje.
Chodzi tylko o pierwsze cwiczenie - pozdrowienie - rotacje zew/wew wyczailem.
Jestem chyba troche niekumaty bo z opisu nie moge wywnioskowac jak to ma wygladac.

Czy ktos moglby zamiescic nowe, najlepiej zdjecia lub jeszcze lepiej krotki film?


Lub wkleic linki do istniejacych?

Dzieki i pozdrawiam

Zmieniony przez - 6I9 w dniu 2008-12-17 09:57:40

Knowledge is a steering-wheel
Stubbornness is a fuel
6I9

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 262 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8254
Dobry art.Ostatnio tez cos mnie barki bolą.Tylko ja niewiem jakto robic,musial bym to zobaczyc,a zdjec niemoge odtworzyc wiec jak bys mogl jakies nowe fotki wkleic to bym byl bardzo wdzieczny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 165
@packer90 - kolejno cwiczenia:
1. siadacz na lawce bierzesz sztangielki z minimalnym obciazeniem - wyobraz sobize masz na karku drazek przez ktory przekladasz rece od tyl (postawa jak strach na wroble uginasz rece w lokciach w kat 90st. - sztangielki skierowane ku dolowi i teraz podnosisz sztangielki do gory - ramie (od barki do lokcia w poziomie nieruchome) ruch wykonujesz przedramieniem (pracuja przy tym barki).
2. kladziesz sie na laweczce na lewym boku w prawa reke bierzesz sztangielke ,prawa reke prostujesz - tak aby spoczywala na boku ciala nastepnie zginasz ja w lokciu - 90stopni i znowu ruch samym przedramieniem -sztangielka do gory i na dol.... - analogicznie druga reka...
3. kladziesz sie na laweczce na lewym boku w lewa reke bierzesz sztangielke ,lewa reke prostujesz - tak aby spoczywala na boku ciala (czyt. pod ) nastepnie zginasz ja w lokciu -90stopni i znowu ruch samym przedramieniem -sztangielka do gory i na dol.... - analogicznie druga reka...

ja tak to zrozumialem - tak cwicze i przynosi efekty - mam nadzieje ze pomoglem :)


A TERAZ DO AUTORA POSTU - CZY MOGLBYS KOLEGO DAC JAKIES CWICZENIA NA LOKCIE (TZN. NA KLYKCIE - WIADOMO O CO CHODZI...).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 164 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3960
Jak ktoś nie wie jak powinny wyglądać te ćwiczenia niech wpisze w YouTube "rotator cuff exercises".

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 165
i problem z glowy ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 262 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8254
No teraz juz wiem jak to robic te cwiczenia.Dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 262 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8254
witam. mam jeszcze pytanie co do ciezaru oraz ilosci powtorzen i ile razy w tygodniu robic te cwiczenia? wczesniej robilem 2 razy w tyg po 2 cw. ciezarkiem 4kg i wydaje mi sie ze za mało. a barek dalej boli....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 239
moze wrzuci ktos fote jak to cwiczenie powinno wygladac bo linki nie dzialaja ;/
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sztuka koncentracji

Następny temat

Strach przed...wynikami ?

WHEY premium