SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból w Łokciu

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2367

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1115
Witam. Miał Ktoś ból w łokciu/ach np po wyciskaniu na sztandze i wogule, jeśli tak to jak sie z nim uporaliście , co braliście itd.

Kocham życie bo mocno daje w dupe

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1115
w ostanim czasie nie miałem skoku siły ale trenuje intensywnie i prawie z moim max obciązerniem, a co do rozgrzewki to za duża nie robię może to też przez to dzisiaj np zrobilem więcej pompek przed treningiem to może troszeczke lepiej było ale i tak odczówałem rwacy ból podczas wyciskania na sztandze

Kocham życie bo mocno daje w dupe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 374 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17540
opisz bardziej ten bol czy jest on w czasie cwiczen czy utrzymuje sie po cwiczeniach ??? kiedy go zaczełas odczuwac ja miałem kontuzje lokcia i powiem ci ze to przerabana sprawa !!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 442 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3803
A moze ten ból to wina złej techniki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1115
jest podczas wyciskania na sztandze większych ciężarów, na początku nie bolało gdy nie ćwiczyłem ale zauwazyłem że coraz częściej zaczyna i bardziej boleć ćwiczę raz w tygodniu narazie na podtrzymanie

Kocham życie bo mocno daje w dupe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 442 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3803
"ćwiczę raz w tygodniu narazie na podtrzymanie " a ile razy klate cwiczyles

Zmieniony przez - Bondzio w dniu 2005-03-04 12:29:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 374 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17540
powiem jedno lekarz tu nie ma co kombinowac kontuzja moze sie pogorszyc i wtedy moze byc gorzej takie jest moje zdanie mnie lokiec na miesiac wyelimnował z siłki i czasem jescze sie odzywa przebyłem fizykoterpie masc i pozniej jadłem kolagen profilaktycznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1115
co 3 dni, i biorę od 2 tygodni Trec Joint Therapy Plus ale chyba nie pomaga są jakieś preparaty na odbudowe aparatu ruchowego ? a Kolagen Ci pomógł ?

Kocham życie bo mocno daje w dupe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 374 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17540
hmmmmm czy mi pomógl moze troche ciezko mi to ocenic to ze cos bierzesz nie wyleczy ci kontuzji zrob sobie przerwe idz do lekarza takie moje zdanie a co zrobisz to zalezy juz od ciebie pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 442 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3803
glucosamine
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1115
byłem przepisał mi coś przeciwko zapaleniu i jeśli to nie pomoże to mam sie zgłosić do niego, a po takiej kontuzji jest możliwośc powrotu do poprzedniej formy czy trzeba ćwiczyć małymi cieżarami.

Kocham życie bo mocno daje w dupe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 374 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17540
ja mam na tym lokci co miałem kontuzje sciagacz bardzo dobrze go rozgrzewam cwicze normalnie i jest si
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z masą Pleców :(

Następny temat

sztanga a "maszyna"

WHEY premium