SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból w łokciu

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2457

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 88
Więc sprawa wygląda następująco:w połowie grudnia uczestniczyłem w bójce,mniejsza o to jak ona przebiegała w każdym razie przetrwałem w jednym kawałku bez żadnych obrażeńnie licząc bólu w prawym łokciu na który w jakis sposob(nie pamietam jaki)upadłem.Następnego dnia udałem sie do lekarza ktory stwierdził ze kosci są całe i nakazał okłady z Altacetu.Zwolnienia lekarskiego do roboty wziasc nie mogłem a pracowalem fizycznie dzwigajac rozne przedmioty-robiłem z zacisnietym zebami byle tylko nie stracic roboty,jakos przetrwalem i z kazdym tygodniem ból był mniejszy.Niecałe 3 tygodnie temu odszedlem z roboty i chcialem podjac z powrotem jakies trening(siłownia plus worek)ale przy troche wiekszych obciazeniach(nawet nie maksymalnych)czy próbach boksowania na worek pojawia sie bół w łokciu.Podczas wykonywania wiekszosci spraw zycia codziennego ból nie wystepuje.
Udałem sie na przeswietlenie.Na kartce dołączonej do przeswietlenia napisano:
"W prawym stawie łokciowym dyskretne zmiany zwyrodnieniowe - zaostrzenie krawędzi nasad kości.Szerokość szpary stawowej jest zachowana".
Niestety nie dysponuje za bardzo pieniazkami zeby udac sie do lekarza prywatnie a w panstwowej przychodni wyznaczono mi termin za półtora miesiaca...
Moze mi ktos doradzic co mam zrobic z tą ręką?Jakos rehabilitowac czy czyms okladac,nie mam pojecia-byle zebym mógł cwiczyc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4402 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
temat powraca regularnie...
zajrzyj do archiwum,
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wydzielina spływająca do gardła

Następny temat

Kontuzja-szukam lekarza okolice Katowic,Sosnowca,Częstochowy

WHEY premium