SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bol w łokciu i trzesace sie ręce

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1817

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 822 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26826
Witam. Mam nastepujący problem, za kilka tygodni ma zawody w trójboju ale podczas treningu bola mnie łokcie, ból promieniuje az do nadgarstka. gdy zaczynam trening nie jestem w stanie podnieść zamierzonych ciezarów gdyż przez łokcie nie jestem wwstanie przekazac całej siły z tricepsa(wyciskanie). pod koniec treningu boli mocno aż sie trzesie reka. Co zrobic tak by dotrwać do zawodów? stosuje maśc z diclofenakiem ale nie widze żadnej róznicy.

Roman666

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
Lodowate prysznice po kilka minut aż ci na maxa zmrozi rękę (jak już nie możesz wytrzymac z zimna to na krótka chwilę przerwij), 2-3x dziennie
Fastum pare x dziennie, możesz stosowac na przemiennie z Butapirazolem (ma mocniejsze działanie przeciwzapalne)
przed treningiem PORZĄDNA rozgrzewka tej ręki - uginania ramion z małą hantelką nachwytem lub młotkowym po 30 ruchów ze 2-3 serie, az poczujesz jak Ci pompa utrudnia napięcie mięśni przedramion
do tego ewentualnie na treningi owijaj rękę bandazem elastycznym, może sz wczesniej nasmarować sie BenGayem
...zaciskaj zęby i trenuj

tyle

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 822 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26826
ok spróbuje dzieki

Roman666

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

chrzastka rekina,tran

Następny temat

Przyspieszacz gojenia pilnie potrzebny

WHEY premium