SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

bol w lokciu

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1368

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 2034 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 19807
Witam
zaczne od poczatku...Od okolo 2 tygodni boli mnei w okolicy lewego lokcia..cwicze na silowni.. po tygodniu bolu udalem sie do lekarza rodzinnego podotykal powiedzialem ze bylem na silowni swietrdzi ze to moze rpzeciarzenie dal masc jakas i tyle..smaruje czuje jak by mnie bolalo ale jednak troche boli jest to taki bol promieniujacy z okoic lokcia .. i wydaje mi sie ze w prawym zaczyna sie robic podobnie..nie wiem mzoe to sa stawy orientuje sie ktos??

Sprawdź ile masz % tłuszczu?

BO Świat Jest Zbyt Duzy Zeby Byc Małym

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 87 Napisanych postów 2120 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 22767
To może być wszystko i nic, jak to mówią. Lekarzy rodzinnych w takich wypadkach radzę omijać. Podotyka taki, da maść, każe się oszczędzać i tyle, co mądrzejszy skieruje do lekarza sportowego, którego w tym wypadku polecam. Zarejestruj się w najbliższej przychodni sportowej do ortopedy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

niska temperatura ciala

Następny temat

Naderwany mięsień klaty zerwany? Trenować dalej?