SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból miesnia czworobocznego

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10398

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6513 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777689
Dopóki ból nie ustąpi siłownie odpuść bo zabiegi nic nie pomogą a później lekki powrót na siłownię ale ciągła praca na tym obszarem musi być bo zaraz sytuacja się powtórzy.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Jeśli to przukurcz to lekko ćwiczyć można , byle tego rejonu nie przeciążać. Rozciągaj się po treningach jeśli już będziesz je wykonywał.


Zmieniony przez - ronie220 w dniu 2017-09-25 11:24:50

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1301
juz od kilku dni było coraz lepiej nawet gdy prowadziłem ,siedziałem tego bólu nie czułem a wczesniej on sie dosyc mocno odzywał no i masowałem go docyć czesto robiłem ciepłe okłady i znów masowałem juz było naprawde dobrze i z dnia na dzien pogorszyło sie totalnie nie mogłem sie dotknąc w tego miesnia czułem tak na tym mieniu jakby mnie stado pszczól pogryzło i nie wiem czy nie przesadziałem z tym ciągłem masowaniem i cieplymi okładami i on sie sprzeciwił teraz dwa dni pózniej juz znów jest lepiej ale ciagle czuje jakby to było wszystko napuchniete mam juz tego serdecznie dosyć nie wiem juz co robić :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
ostry stan zapalny trwa tygodniami odpoczynek kilku dni niewiele zmieni, czasem trzeba po prostu ospuscic i porzadnie wypoczac, mozna wykorzystac suplementy o dzialniu przeciwzapalnym jak MSM, o3, kurkuma

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6513 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777689
Z czworobocznym walczyłem 3 miesiące teraz jest lepiej ale był okres, że jakakolwiek aktywność powodowała sztywnienie i ból

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1301
aż 3 miesiące ? no ale teraz juz masz z nim spokój ? i co robiłeś żeby co wyleczyć ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6513 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777689
marcinzaq123
aż 3 miesiące ? no ale teraz juz masz z nim spokój ? i co robiłeś żeby co wyleczyć ?


Najpierw kilka wizyt u fizjo gdzie jak go rozbijał to łzy mi leciały jednocześnie maść przeciwzapalna i przeciwbólowa. A teraz regularna walka żeby się nie spiął masowanie rollerem lub piłką.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1301
skąś to znam tez dwa razy miałem masaż to myslalem ze padne na tym lóżku i teraz umówiłem sie prywatnie na masaże od jutra ,no ale cwiczysz na siłowni ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1301
a co myślisz zeby delikatnie na siłowni pocwiczyc takimi mniejszymi cieżarami pomoże to czy wrecz przeciwnie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
kwestia mechanizmu jaki powoduje spiecie jak jest to dzialanie od nerwowe, to nawet najmneiejszy ruch moze sposowdowac silne spiecie, jak problem dotyczy samego rejonu miesnia, np patologii w obrebie powiezi, czy tez wlokien miensiowych danego rejonu/aktonu to mozna sie pobawic, jednak wazne jest aby potreningowo postarac sie przywracac ich naturalna dlugosc

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening z "priorytetem" na plecy i klate.

Następny temat

siatkówka sezon

WHEY premium