SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból miesnia czworobocznego

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10399

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1301
znaczy jesli chodzi o rejon to mam wrazenie jakby mnie pszczoły ppogryzły w okolicy szyi/łopatki czasami ból ciągnie sie az do ucha no i samemu nie mam jak go rozmasować a właśnie pomyślałem o delikatnym treningu czy to bedzie dobry pomysł czy nie ten ól jest ciągły on cały czas jednakowo boli czy robie cos czy nic cały czas mam wrazenie ze tam jest napuchniete
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12041 Napisanych postów 160433 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234394
zdecydowanie bym poczekal, dopoki nie bedzie diagnozy i dopoki nie bedzie znana przyczyna

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1301
znaczy ja juz byłem u lekarza i on powiedział ze jest to przeciążony miesien
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12041 Napisanych postów 160433 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234394
u jakiego lekarza byles?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1301
rodzinnego i potem byłem na zabiegach i fizjoterapełta tez mi powiedział ze on jest przeciążony i spięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6513 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777689
marcinzaq123
skąś to znam tez dwa razy miałem masaż to myslalem ze padne na tym lóżku i teraz umówiłem sie prywatnie na masaże od jutra ,no ale cwiczysz na siłowni ?


Bo niestetety jak to nie jest mechaniczne uszkodzenie mięśnia np naderwanie przyczepu to ból jest bardzo duży przy tym masowaniu.

Znaleźć dobrego fizjo to też problem żeby to ogarnął.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6513 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777689
marcinzaq123
rodzinnego i potem byłem na zabiegach i fizjoterapełta tez mi powiedział ze on jest przeciążony i spięty


Rodzinnym się nie sugeruj bo oni z reguły niewiele ogarniają aparat ruchu, fizjo dobry załatwi sprawę.

Ja ćwiczyłem po 2 tygodniach ale po każdym treningu rolowałem i rozbijałem jednocześnie chodząc na masaże.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1301
a ile tych masażów miałeś ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6513 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777689
marcinzaq123
a ile tych masażów miałeś ?


Z tego co pamiętam to koło 6 zabiegów miałem u fizjo, a później regularna praca podczas treningu czyli rollowanie i rozbijanie piłką.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1301
Ale teraz ćwiczysz już normalnie na siłowni ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening z "priorytetem" na plecy i klate.

Następny temat

siatkówka sezon

WHEY premium