SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bójka...

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 9631

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1996 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15274
Jak pójdzie na sekcje to jego odwaga wzrośnie i wtedy dopiero będzie jazda hah
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1017 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11740
//wybuchowy charakter a predyspozycje do walk to dwie różne rzeczy :D
oczywiscie nie wykluczam że charakter też jest ważny w takich sportach.

do takiego czegoś trzeba mieć psychike i predyspozycje. a to że ubił jakiegoś łebka (nie neguje tego - dobrze zrobił) nie robi z niego fightera.
Wy sie nigdy nie biliście że tak mówicie?;d
bo podsumowywując wasze posty, każdy kto pójdzie na sekcje boksu nabierze pewności siebie i bedzie fajterem



Zmieniony przez - bronkz w dniu 2010-02-02 20:18:04

Zmieniony przez - bronkz w dniu 2010-02-02 20:19:52

Give me some SOG, Gimmie Gimmie some SOG :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 148 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15987
Eee chodziłem kiedyś na boks, po miesiącu mi się znudziło :P
Wolał bym mma, ale nigdzie nie ma w pobliżu, także więc siłka zostaje, choć i siłke na poważnie nie biorę, wychodzę z założenia: jak urośnie to dobrze ;)

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 186 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5070
shadowek teraz to zes dowalil z tym to co ty bierzesz na powaznie boks Ci sie znudzil silka tak laze jak mi sie chce:) i jak tam twoje zdrowie? na drugi raz nie jedz pod dom typa;

"Nie Jeden Się Jeszcze Dziwi Ale Jestem Po To Żeby Ich Zadziwić"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 148 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15987
Na razie jest ok, doktor powiedział że jest nawet ok, przepisał mi jakieś środki przeciwbólowe, i kazał tydzień leżeć w łóżku...

A z siłką nie jest tak że chodzę jak mi się chce ;) Mam plan itp. tylko chodzi mi o to że diety brak, bo nie potrafię jej utrzymać. A co do boksu, to znudziło mi się, dlatego, że co 2 trening polegał na 45min bieganiu, oraz sam boks sam w sobie jak dla mnie jest nudny, polega tylko na okładaniu się pięściami, dlatego wspomniałem o mma, tam można niby wszystko.

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 599 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3294
edit kiedyś się to skończy kosą w brzuch

Ja nieraz byłem obrażany... a jakoś poradziłem sobie bez bójki no chyba że on zaczął

"...Wyj**any napis, co to k***a da Ci..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5049 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31752
wMichał sog za mądrą puentę na koniec tematu (mam nadzieję że to koniec)

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 910
niby on zaczoł ale wy pojechaliscie do nich pod dom.. czyli nie pojechaliscie tam pogadać tylko się napier...dalać . olej policje ! :D załatw to sam :]. przynajmniej ja tak bym to zrobil.pozdro.

Kocham Ten Sport :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 910
i powiedz tym goscią niech ci dadzą kase, i po sprawie.. pewnie sie zgodzą bo po co chodzic po sadach..

Kocham Ten Sport :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5052 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 61437
Autorze po tym co napisałeś ewidentnie widać, że reprezentujesz margines społeczny. Piszesz o swojej dumie o swoim wybuchowym charakterze - śmiać mi się chce z takich jak ty. Mam nadzieję, że policja cię dojedzie.

PS. Nie bronie drugiej strony po pewnie jest takim samym gównem.


Zmieniony przez - MASA16 w dniu 2010-02-03 14:22:34
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ALLEGRO - ZDJĘCIA sPrAwDź tErAz!!!!!!!!!!

Następny temat

ŚCISKACZE na siłe przedramion warto?

WHEY premium