SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bójka...

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 9654

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 148 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15987
21, mam konfliktowy charakter, stąd ta sytuacja, a gość grabił sobie już od dłuższego czasu,
wMichal
A Ty byś się dał obrażać? Mnie na to godność nie pozwala... Ale wiem że to bez sensu i mogłem tego uniknąć.

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 599 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3294
na pewno bym się nie bił przed clubem chyba ze by mnie zaatakował...
Ciekawi mnie jak Cie obraził ?

"...Wyj**any napis, co to k***a da Ci..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 148 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15987
wMichal
Obraził słownie. Nie będę się rozpisywał i co mówił bo chyba każdy wie jak można polecieć człowiekowi po ambicji. I poza tym jak byś przeczytał dokładnie to byś wiedział że to nie było przed klubem, kurde, głupota :/

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 599 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3294
"A więc wczoraj po dyskotece, z kumplami wchodząc do auta, pewne "łebki" zaczęli, tzn. wyzywali nas, dość dotkliwie, więc stwierdziłem że pasowało by żeby dostał w łeb"

"pojechaliśmy w miejsce w którym mieszkają, i wtedy doszło do bójki"

no masz racje nigdy byś się nie bił pod clubem ty wolisz przenosić zaczepki z pod clubu pod dom przeciwnika


"Obraził słownie. Nie będę się rozpisywał i co mówił bo chyba każdy wie jak można polecieć człowiekowi po ambicji." a to nie wystarczy mu pojechać słownie? trochę to głupie żeby 21 letni chłopak bił się bo ktoś go obraził...


Zmieniony przez - wMichal w dniu 2010-02-01 02:04:42

"...Wyj**any napis, co to k***a da Ci..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1464
trzymaj sie wersji ze pojechales z nim porozmawiac, on cie pierwszy zaatakowal, a napewno beda mieli pojechane po rajtach bo:
-napadli cie we trzech
-uzyli niebezpiecznego narzedzia (rozbita butelka)
jak cie wqrwia to powiedz ze podczas bojki jeszcze ci cos zginelo (jak robia niektore pedaly). do***ia im dziesione i wszystko w temacie.
gdybyscie sie bili 1/1 policja by przyjela sprawe ale raczej by z tego jakiegos wielkiego szumu nie robila.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 893 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10101
wg mie ty masz szanse ty maasz papierki obdukcje wiec powiedz ze pojaechalisci pogadac i wszystko a on niechcial z toba gadac i ci pszy***ał

Siłownia jest jak Media Markt..
nie dla idiotów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5049 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31752
ale mu ****a radzicie... a 3/4 z was to o prawie wie tylko z anny marii w. na tvn'ie.

to była regularna bójka, bo przeciwnik Ci oddał, to po 1sze, po 2gie nawet jakby ktoś chciał mówić że tamten działał w obronie własnej to przekroczył ją i to mocno - bo użył butelki.


i na marginesie - jakby mnie gnój wyzytwał to nie unosiłbym się dumą i nie lał go pod jego domem... zostawiłbym szczeniaka, a nie tak jak Ty teraz, srasz w gacie czy będzie sprawa na policji i jeszcze się to na Twoim zdrowiu odbiło.

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 163 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2275
Ja miałem kiedyś (1,5roku temu-zakończenie wakacji) sytuacje że kopali mojego kumpla. Wpadłem, oni odskoczyli i jeden typ zaczął się sypać, zaproponowałem 1/1 a on że nie bo ochrona i policja... jak się odwróciłem walnął mnie butelką (była też wersja ze słoikiem) 3 mm od oka. najpierw szycie 12 szwów potem operacja kolejne 11( dolna powieka ściągnęła się i trzeba było zrobić przeszczep z górnej bo powieka się wysuszała). Najgorsze było to że w czasie operacji (dość kosztownej, odszkodowanie -10% uszczerbku na zdrowiu pokryło ok 1/4) wszystko widziałem w okularach lekarza plastyka. Albo gdy musiałem smarować ranę, odrywałem bandaże od strupa i krew lała się po policzku. Teraz noszę okulary (wada -2,5 i -1,5). Znam dane tego typa (no poza adresem) ale nie pomyślałem nawet przez chwile żeby iść na psy. Wychodzę z założenia że jeszcze się trafi i mu się odwdzięczę. A co mnie nie zabije to wzmocni... teraz na pewno nie odwrócę się do żadnego frajera plecami, chyba że będzie uwalony na glebie...
Pzdro.

http://img502.imageshack.us/img502/9347/gallery66714549500x500.jpg 

Nadchodzi czas... zwiększenia masy...! ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5049 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31752
jeah - nie idź na policję nie idź! żyjmy wszyscy zgodnie z prawami dżungli jak zwykłe zwierzęta :]

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3502
skad wiesz ze on w przyszlosci bedzie myslal tak jak ty?? on jak bedzie mial szanse to sprzeda i bedziesz udupiony .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ALLEGRO - ZDJĘCIA sPrAwDź tErAz!!!!!!!!!!

Następny temat

ŚCISKACZE na siłe przedramion warto?

WHEY premium