SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bójka...

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 9630

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1401 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10000
Stoker na jakim osiedlu mieszkasz w KRK?? :) a co do tego co piszesz mimo wszystko to z zawiasów też niebyłbym zadowolony ;P

NO PAIN NO GAIN!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5049 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31752
poczytajcie kodeks karny...
nie no... na pewno kompa mu sprawdzą... i jego pamiętnik spod łóżka wyrwą - bo tam napisał na bank co i jak...
Animal ile masz lat? tak z ciekawości pytam... bo to podejście że na mieście spalony jak na policję pójdzie itp trochę mnie przeraziło...

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1276 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14359
z waszych wypowiedzi wynika, ze jesli kogos na*******a we 3, pojdzie na policje to jest szmata i konfident. smieszne. gdzie ma czlowiek szukac pomocy, gdy banda frajerow sie rzuci na niego (mowie tutaj o sytuacji gdy kolegow w poblizu nie ma).

za duzo jp100% sie naogladaliscie

"gdzie Ty widzisz żebra? to mięśnie zębate...."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 232 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6688
Moj kumpel kiedyś miał podobna sytuacje, wyzywał go jakiś typ podszedl i mu po prostu nastukał. Mimo tego że było ful świadków i był winny jak by na to nie patrzeć. Dobrze zagadał i nie miał wcześniej żadnych spraw to mu umożyli.

' Życie jest zbyt krótkie aby być małym '

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5049 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31752
precedens - popieram...
oj ****a... pobicie jak 2osobie nic się nie dzieje często jest umarzane... bo po co ciągnąć sprawę taką?

pytanie do autora:
dalej będziesz bił każdego kto Cie w****i?:)

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 154 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 472
Wedlug mnie gosc cie nie sprzeda na policje, bo wie że zaczal wyzywac, szacun dla ciebie, tez bym nie dal swojej godnosci obrazic,

nie zrozumialem dokladnie tekstu, ilu ich bylo ilu was, ich bylo 3, z tego co przeczytalem a ty byles sam, no to troche po***alo cie :P ale szacun i tak, za odwage, mogles podejsc do goscia jednego i zapytac czy ma jakis problem jak tak to niech wyskoczy 1 na 1, i po klopocie, a jak z niego lama i nie chce no to poczekac az bedzie sam, i wtedy go naj..bac, policja ci nic nie zrobi jak nie ma dowodow i swiadkow, no na ulicy mozesz miec problem.

rozpisalem sie za bardzo,


proponuje ci uzyc argumentow ze on zaczal on prowokowal, on cie obrazal, ty mu odpowiedziales i on cie zaatakowal, narzędziem
a jego stary dodatkowo z kija chcial cie pobic i po klopocie :P ale on nie pojdzie raczej wedlug mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 232 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6688
W polskim prawie powinna być taka ustawa ze raz w tygodniu można komus wpie*****ć I nikt by sie wtedy nie martwił

' Życie jest zbyt krótkie aby być małym '

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1401 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10000
bo to podejście że na mieście spalony jak na policję pójdzie itp trochę mnie przeraziło...
dawidowicz to też tyczy się mnie ?? mam 90 rocznik jestem pozdrawiam :) na pewno umorzą jak w ogóle dojdzie do takiej sprawy...

NO PAIN NO GAIN!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4401 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22973
Zaraz, zaraz panowie, jak typ sprowokował walkę, spuścili gościowi w******* (nie ważne że sam dostał) to ma nie byś frajerem jak pójdzie na policje?? jak by nie prowokował i by dostał to co innego. Ale tacy co cwaniakują a później lecą na posterunek to dla mnie frajerzy.

--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5049 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31752
nie wiem czy tyczy się Ciebie... ja uważam że od tego policja jest żeby niektóre sprawy załatwiać...
jakby mi 3 po głowie skakało to raczej bym to zgłosił... a przede wszystkim "odwaga bez umiejętności to nic innego jak głupota" - skoro widział że jest 3 gości a on sam (albo z kimś kto nie pomoże) to nie powinien sam szukać problemów...

:)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ALLEGRO - ZDJĘCIA sPrAwDź tErAz!!!!!!!!!!

Następny temat

ŚCISKACZE na siłe przedramion warto?

WHEY premium