W siłowni Ab Salute Gym w Essex w Wielkiej Brytanii, miała miejsce poważna bójka. Jak wynika z informacji zamieszczonej na portalu The Sun, w czwartek 7 listopada pomiędzy osobami ćwiczącymi na siłowni, nagle wybuchła awantura. Kilka osób zaczęło się bić i atakować się sprzętem do ćwiczeń. W ruch poszły metalowe sztangi i drążki do ćwiczeń. Krótkie filmiki wideo z tego incydentu zostały opublikowane na platformie Twitter. Widać na nich, jak jeden mężczyzna kopie leżącego na ziemi 27-latka, a drugi (prawdopodobnie jego kolega), uderza młodego 17-latka za pomocą metalowego drążka. 

 

ZOBACZ BÓJKĘ:

 

https://www.youtube.com/watch?v=6HGZ_pfcr5U

 

 

Po tym wydarzeniu rzecznik Ab Salute Gym wydał oświadczenie dotyczące bójki.

„To był odizolowany incydent, który nigdy nie miał miejsca w żadnym z naszych pięciu klubów  w ciągu dziesięciu lat naszego istnienia na rynku. Nie akceptujemy przemocy w żadnej z naszych siłowni i traktujemy sprawę bardzo poważnie. Przyjechała karetka i policja i są podejmowane odpowiednie działania. Osoby, które wszczęły bójkę, zostały dożywotnie zbanowane w naszej siłowni. Dokładamy wszelkich starań, aby chronić wszystkich członków klubu i naszych pracowników we wszystkich siłowniach. Przepraszamy wszystkich, którzy byli świadkami tego incydentu lub ich to dotknęło.”

No cóż… Panowie swoją złość i frustrację mogli rozładować porządnym treningiem. Teraz będą musieli poszukać innej siłowni...

Komentarze (11)
lambaja

Serio? I czemu ta wrzutka ma służyć? Serio zwiększa wam to odsłony?

2
Bull

Oprócz kilkunastu innych działów mamy tez dział fitplota i utrzymujemy go dzięki sporemu zainteresowaniu czytelników. Jak pokazują statystyki, ludzie wolą mniej angażujące newsy z branży niż konkretną merytorykę, przynajmniej mniej chętna zdobywania wiedzy większość, która woli podobnie jak Ty wejść w coś łatwego niż dyskutować pod eksperckimi newsami.

9
cynik75

Materiał poglądowy za krótki i ciężko ocenić technikę oraz kondycję walczących.

11
Possible

Wygląda to na fake. Ten co kopie, robi to tak jakby nie chciał zrobić krzywdy lezacemu. Pewnie to koledzy i umówili się że zrobią sztuczna drake, a filmik wrzuca na neta.

0
vitajs

mam podobne odczucia, jakby ył prawdziwy to by była cała bójka pokazana, a nie wyrywek jakiś

0
lordknaga

w uk to mozliwe, ze jakies chavsy szukaly guza, ale jw. sa 2 jakies krotkie momenty, w jednym koles kopie lezacego bokiem buta jak jakis kaleka a drugi to nie wiadomo co, teraz kazda silka ma cctv, kamery w kazdym rogu a na tym klipie nie ma nic.

1
celnar

Chce być humanitarny nie będzie z czuba go kopał. Lekko to naciągane

0
anubis84

są lepsze, z tego filmiku nic nie widać, dwie sceny zapętlone
https://www.youtube.com/watch?v=hpX99h8TYc4

2
bogies

U mnie się lepiej ostatnio lali.

0
nataszka20

Nie wiem co to w ludzi wstępuje, nikt nie chce ustąpić, a potem po sądach się ciągają

0
skorupski

Niestety buraków na tym świecie nie brakuje.

0