SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Assault VS Saw

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3878

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 421 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20437
a co brales do tej pory?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 595 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9335
Stary właśnie jestem na Sawie biore 15g nie odczuwam pompy pobudzenia tym bardziej nie,weź Assault
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12077 Napisanych postów 160534 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234796
assaulta cisnij

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 119 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10638
Shock Therapy Xplode NO Shotgun MHF-1SFD 100% Pure Power AAKG HardCore Napalm Shot Attack NO preLoad Peak - Plutonium Horse Power Xpand nawet SAWa mialem kiedy w cyklu tylko nie pamietam dzialania
co tego co pamietam to takie suple

Peace

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 421 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20437
ja tam bralbym assaulta w takim wypadku albo cos z 1,3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 119 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10638
ale juz chyba nie ma 1,3

Peace

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 421 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20437
cos tam na allegro znajdziesz jak dobrze poszukasz ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 119 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10638
Assaulta kusi tylko mało porcji a lubei czasem przywalić jakieś podwójne porcje... Ale chyba się skusze nie brałem jeszcze mam okazje wypróbować.... Niby prosta sprawa a jeśli przychodzi do kupna to jest dylemat i 1000Pytań ;)

Peace

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1710 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33009
Spróbuj Craze.

Marzenia mają mali chłopcy, mężczyźni cele do zrealizowania...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 173 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9111
Żeby poczuć SAWa muszę brać ponad 20 gram przed treningiem. Ogólnie słabo, nie polecam.

Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni!

Pomogłem? Daj SOGA! - To nic nie boli :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Białko SFD Wpc protein plus?

Następny temat

Assault pytanie.

WHEY premium