SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Arytmia, trening, doping...

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2690

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 163 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 605
Witam, wiadomo nic nie zastapi mi wizyty u lekarza, juz jestem umowiony na przyszly tydzien, ale chcialem zapytac co wy o tym myslicie???

Jak mialem 8 lat, mialem Arytmie(nie wymiarowe bicie serca, czy jakos tak), leżalem wtedy w szpitalu, mialem robione rożne badania miedzy innymi, bieg na bieżni, i pomiary serca, lekarze wtedy mnie zwolnili z szpitala, bo powiedzieli, jak zwieksza sie puls to serce zaczyna normalnie pracowac, i wszystko jest w porzadku, powiedzieli ze z wiekiem mi to przejdzie... Trenuje juz pare lat, ale ostatnio czytalem gdzies, ze przy arytmi może mi np. przy wyciskaniu rekordu serce stanac nie mowiac juz o koskiedlatego nie wiem czy moge cos brac... oczywiscie bez wizyty u lekarza sie nie obejdzie, moze mial ktos cos podobnego?? i o co mam pytac lekarza, bo przeciez na zywca nie powiem czy moge brac soki??? bo wiadomo jaka bedzie odpowiedz

Zmieniony przez - jackobo18 w dniu 2009-05-17 12:42:36

No pain-no gain

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
Powiem tak
ja również miałem kłopoty z sercem,arytmia i bodajże powiększenie lewej komory(już nie pamiętam dokładnie),od strony neurologoicznej też miałem zaburzenia,w ogóle byłem bardzo chorowity.Jakiś czas temu zaprzestałem leczenia i czuję się w porządku,choć nie wiadomo jak do końca jest.
Co do saa to ja się zdecydowałem bo w przyszłości mam zamiar związać się BB na poziomie dalekim od rekreacji.To mój osobisty wybór,wiem,że wiele ryzykuję ale warto gonić marzenia.Nawet za najwyższą cenę.oczywiście to tylko moja osobista opinia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 714 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15469
"warto gonić marzenia.Nawet za najwyższą cenę."

Dobrze powiedziane Luk , ja natomiast mialem kiedys operacje na serce i z tego co wiem do tej pory mam bradykardie jesli sie nie myle , 2 lekkie cykle za mna , na 100% sie to kiedys na mnie odbije, ale pytanie jest czy jestes tego swiadom ? jesli tak to Twoje ryzyko .Ja bynajmniej JAK NARAZIE czuje sie b.dobrze

ps. Kazdy ma swoj Amerykanski sen i marzenia , ja uwazam ze w zyciu trzeba ryzykowac ,zeby cos osiagnac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Ryzyko jest i to spore, zrob echo i holter i bedziesz wiedzial w jakim jestes stanie. Bez beta-blokerow na cyklu sie raczej nie obejdzie. Mowiac z doswiadczenia (tez mialem atak arytmii) nie ryzykowalbym, jezeli masz takie predyspozycje genetyczne. Moze zrobic sie slabo i skonczy sie na ablacji. (poczytaj o tym zabiegu zebys wiedzial co ryzykujesz).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 163 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 605
spoko scorpiozaraz cos poszukam Sobie na ten temat... a co do ataku Arytmi to nigdy mi sie nie zdazylo nic takiego, a Arytmie wykryto mi na szczepieniu kiedy pani D. zaczeło mnie obsluchiwac cos jej nie pasowalo, wyslala mnie do szpitala na badania, no a dalej co było to juz pisalem...

No pain-no gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 163 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 605
Ablacja to zabieg wykonywany w pracowni elektrofizjologii, którego celem jest usunięcie z serca ogniska będącego źródłem arytmii. W celu wykonania ablacji do serca wprowadzona zostaje specjalna elektroda. Miejsce wprowadzenia elektrody to tętnica lub żyła udowa (okolica pachwiny pacjenta. Kolejnym krokiem jest przeanalizowanie za pomocą komputera aktywności elektrycznej serca w celu ustalenia miejsca będącego żródłem arytmii. Po określeniu lokalizacji końcówka elektrody rozgrzewana jest prądem o częstotliwości radiowej (stąd nazwa ablacja RF - radio frequency do około 60 stopni Celsjusza. Uzyskana w ten sposób temperatura jest wystarczająca do "wypalenia" ogniska będącego żródłem arytmii. Ablacja jest zabiegiem leczniczym o bardzo wysokiej skuteczności lecz mogą po niej ponownie wystąpić zaburzenia rytmu. Jeżeli leczenie farmakologiczne zaburzeń rytmu jest nieefektywne zabieg ablacji może być powtórzony.

Może komuś sie przyda kiedys...

No pain-no gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Mialem w perspektywnie, na szczescie skonczylo sie na beta-blokerach, musisz zrobic holter jezeli decydujesz sie na doping i zobaczyc co tam z tego wyszlo. W takim stanie trzeba szczegolnie uwazac, a jezeli masz jakies arytmie komorowe to w ogole bym sobie odpuscil calkowicie. Idz i sie przebadaj, najwyzej uderz pozniej do mnie, bo ****a w chorobach serca to sie zrobilem ekspertem przez te moje przeboje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 163 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 605
spoko, narazie dziex, i sog oczywiscie

No pain-no gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 163 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 605
bylem u lekarza za wiele nie pomogl;/ przedwczoraj zaczolem cykl deka 1-10 200mg/w +test cypek 1-11 250mg e4d jak narazie czuje sie dobrze bede pisal jesli cos by sie dzialo
1

No pain-no gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Zrobiles 24 ekg, tzw Holter? Nie bardzo rozumiem jak to ci "nie pomogl".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 163 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 605
badania positive!! ale lekarz mi nie powiedzial jak z tym atakiem, poprostu powiedzial ze skoro juz kiedys mialem to jest ryzyko, tyle sie dowiedzialem....

Zmieniony przez - jackobo18 w dniu 2009-07-19 16:55:20

No pain-no gain

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

tren

Następny temat

Odnośnie gino...

WHEY premium