SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Artur Boruc

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 48928

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 877 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4491
No fakt mnie sie podobają bramkarze z wspaniałymi.efektownymi paradami jak Schmeichel,Boruc,Coupet.Nie mówie ze Cech i inni sa słabi tylko ze ja lubie tych i juz.Postawiłem ich na podium według mojego uznania , według mnie nikt z Was nie jest w stanie napisac 10 najlepszch bramkarzy( w kolejnosci )bo tego sie nie da np osatnio zrobili ranking top piłkarz Pele był pierwszy a Cafu 9(czym na to zasłużył?) o było moje zdanie ,moja opinia kazdy moze miec swoja pozdro

Dla mnie RonaldoR9 jest najlepszym piłkarzem wszechczasów,,na zawsze pozostanie w moim sercu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 877 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4491
DLA MNIE NAJLEPSZY JEST PETER SCHMEICHEL susek

Dla mnie RonaldoR9 jest najlepszym piłkarzem wszechczasów,,na zawsze pozostanie w moim sercu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14568 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53165
no to może wyrażę swoją opinie o Borucu a Ty uświadom mnie w którym momencie się mylę.

Boruc jest bramkarzem niesłychanie chimerycznym, znakomite interwencje na linii przeplata fatalnymi interwencjami na przedpolu.
Ma ogromny problem z mobilizacją i koncentracją na "mniej ważne" mecze, a przecież rzeczona koncentracja jest warunkiem sine qua non dobrego bramkarza. Goalkeepera nie rozlicza się za pojedyncze interwencje tylko za ich powtarzalność i małą częstotliwość wpadek, które wprowadzają zamieszanie w linii defensywnej. Bramkarz musi głośno krzyczeć przed i w trakcie akcji podpowiadając obrońcą, a nie po fakcie wyżywać się na kolegach.
Boruc poa boiskiem wiele razy dał wyraz swojej ignorancji i impertynencji, nie zachowuje się z klasą, zachowuje się jak rozkapryszona gwiazda, a brakuje mu wiele do takich skromnych bramkarzy jak Casilias czy Cech.

Zmieniony przez - bodymaker w dniu 2007-12-10 23:26:37

Sklep kibica www.ISS-sport.pl sponsorem Ligi Typerów! Zagraj z nami!
http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__VII_Edycja-t567860.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
No fakt mnie sie podobają bramkarze z wspaniałymi.efektownymi paradami jak Schmeichel,Boruc,Coupet.Nie mówie ze Cech i inni sa słabi tylko ze ja lubie tych i juz

czyli 0 obiektywizmu
100% sympatii

czyli twoje top 3 można
o kant dupy rozbić

Pzdr

Zmieniony przez - susik_89 w dniu 2007-12-10 23:27:02

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 877 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4491
Na początku popełniłem błąd,powinienem dużymi literami napisac moji ulubieni bramkarze pozdro

Dla mnie RonaldoR9 jest najlepszym piłkarzem wszechczasów,,na zawsze pozostanie w moim sercu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
czyli poprstu zle napisane

ja nei lubie np. Kaki strasznie ale umiem obiektywnie ocenic ze zasluzyl w tym roku na zlota pilke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2021 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6887
Boruc poa boiskiem wiele razy dał wyraz swojej ignorancji i impertynencji, nie zachowuje się z klasą, zachowuje się jak rozkapryszona gwiazda, a brakuje mu wiele do takich skromnych bramkarzy jak Casilias czy Cech.
Bodymaker przecież każdy bramkarz jest inny nikt nie oczukje od Boruca by był milutki i potulny jak Ci dwaj wyżej przez ciebie wymienieni . Boruc ma inny charakter jest wybuchowy a przez to i charyzmatyczny . Ja osobiście zachowanie Boruca zapisałbym bardziej na jego + aniżeli - Dzięki temu że tak żyje pobudza tych ospałych obrońców Celticu . Strachan sam kiedyś stwierdził że Boruc poprzez swoje bycie jest niebywałą postacią którą podzwia .


Zmieniony przez - Chilavert w dniu 2007-12-11 09:26:23

Zmieniony przez - Chilavert w dniu 2007-12-11 09:26:31

Praca trenera jest jak molo , zawsze kiedyś się kończy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14568 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53165
to jest Twoja ocena.

Sklep kibica www.ISS-sport.pl sponsorem Ligi Typerów! Zagraj z nami!
http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__VII_Edycja-t567860.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2021 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6887
no tak

Praca trenera jest jak molo , zawsze kiedyś się kończy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gokuson TEAM SFD Administrator
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 9037 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 120901
" Ma ogromny problem z mobilizacją i koncentracją na "mniej ważne" mecze, a przecież rzeczona koncentracja jest warunkiem sine qua non dobrego bramkarza. "

oj Body %), widać że nie przepadasz za Borucem, podaj mi przykład bramkarza, piłkarza z pola.. drużyny, która zawsze potrafi maksymalnie sie mobilizować na mecze ze słabymi ekipami, przecież co chwilę, różnym drużyną zdarzają sie wpadki.

"Goalkeepera nie rozlicza się za pojedyncze interwencje tylko za ich powtarzalność i małą częstotliwość wpadek, które wprowadzają zamieszanie w linii defensywnej."

Poczytaj opinie obrońców Celticu, kogo uważają za największą podporę defensywy. Ilość wpadek Boruca jest znikoma, wystarczy zobaczyć ile razy został wybrany graczem meczu. Zresztą dzięki temu ze w LM nie miał żadnej wpadki, kilka poważnych firm ma go na oku, czyż nie tak ?

"Bramkarz musi głośno krzyczeć przed i w trakcie akcji podpowiadając obrońcą" - uczysz ojca jak dzieci robić ?
"a nie po fakcie wyżywać się na kolegach." - raz sie zdarzyło, przeprosił - nikt z tego halo nie robił, jednak kilku osobą tkwi to w pamięci.

Mało obiektywnie oceniasz imo

Zmieniony przez - gokuson w dniu 2007-12-11 10:48:19

Certyfikowany dietetyk i trener personalny
Najlepsze odżywki i suplementy -> http://sklep.sfd.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Boisko...

Następny temat

Black Pete

WHEY premium