SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Artur Boruc

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 48941

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2021 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6887
Ich strata Celticu superata Celtic mając nadal Boruca i to w takiej dyspozycji dalej może marzyć o dobrych występach w LM .

Praca trenera jest jak molo , zawsze kiedyś się kończy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
strata to Boruca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2021 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6887
Boruca też bo pewnie Celtic G. to nie jego marzenie .

Praca trenera jest jak molo , zawsze kiedyś się kończy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
czyli jestesmy w punkcie wyjscia
zobacz pierwsza wypowiedz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 27 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 822
słyszałem że Boruca wymazonym klubem był Arsenal. Ale teraz pewnie zmienił zdanie. Po EURO 2008 myśle że dużo klubów bedzie starało sie go kupić. ja to bym chciał żeby Boruc bronił w Manchester Unidet ale zobaczymy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 851
w Manchesterze jest narazie numer 1 czyli Edwin van der Sar.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
ja bym go nie chciał w United
jest VDS/Kuszczak i Foster

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2021 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6887
Kuszczak i Foster niewiele by znaczyli przy Borucu , to on bylby nr.1 no ale poki jest Vand Der Sar taki zakup jest niemożliwy .
Predzej ten Arsenal . Może przyjdzie niebawem dzień w ktorym ujrzymy spektakularny transfer Artura .

Praca trenera jest jak molo , zawsze kiedyś się kończy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 61
gdyby zamiast boruca stal ktos inny to na meczu polska niemcy był by wynik , w którym dużą ilością goli przegrałaby polska, więc boruca trzeba nosić hehe boruc górą

andzia9a9

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 27 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 822
Ja bym kupował nowego bramkarza do Manchesteru Uniedet bo Van Der Sar ma już 37 lat. I mogli by zaopatrzeć sie za Boruce I sprzedać kuszczaka
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Boisko...

Następny temat

Black Pete

WHEY premium