Ankieta

...
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 8876 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 75098
moim zdaniem to najabliszy mecz towarzystki (z Danią 1 czerwca w Chorzowie) Fabiański powinien wyjść od pierwszej minuty żeby Boruc sie "obudził"

Pozdr

Zmieniony przez - Balboa5 w dniu 2008-03-28 19:21:59

SFD Fight Club & Uderzane
WISŁA KRAKÓW

...
Szacuny 19 Napisanych postów 16971 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 87966
Kuszczak raz powiedział parę słów za dużo i teraz Leo udowadnia mu kto tu rządzi. Już kilka razy mógł dostać szansę, ale nawet wtedy grał raczej Fabiański niż on. Z USA też miał grać 45 minut, a cały mecz przesiedział na ławie.

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN

...
Specjalista
nie powinno być kłótni w zespolle

...
Szacuny 13 Napisanych postów 16209 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 131096
tu bardziej chodzi o charakter niz klotnie

!!!<<< ARSENAL LONDYN >>>!!!
!! Pomyśl, jeśli potrafisz !!

...
Mam trzech wysokiej klasy bramkarzy, grać może jeden, trzeba trochę dyplomacji żeby każdy czuł się ważną częścią drużyny narodowej.

...
Dzisiaj bardzo ważny mecz dla Boruca jak i Celtów Pojedynek z Rangersami już dzisiaj . Zobaczymy jak zaprezentuje się nasz bramkarz numero uno

Praca trenera jest jak molo , zawsze kiedyś się kończy :)

...
Specjalista
Rengers 1-0 Celtic

...
Specjalista
Odświerzam.

Artur wczoraj w meczu z Austrią w pierwszych 25 minutach uratował naszą reprezentacje przed porażka 4-1 zagrał super mecz chwała mu za to. :)

W Środe urodził mu sie synek Artur poleciał na kilka godzin do Polski żeby zobaczyć sie z żoną i synkiem :)

Zmieniony przez - Balboa5 w dniu 2008-06-13 14:55:01

...
Szacuny 0 Napisanych postów 480 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3307
moglo byc do przerwy, bo po przerwie nie oddali ani jedndego celnego strzelu, nie lcizac karnego. Ale po to jest bramkarz zebyb brnic. W drugiej polowie to moglo byc 4 dla nas takze tutaj nie ma co tak polemizowac, bylo 1:1 wiemy dlaczego, nawet w angieslkiej telewizji mowili ze karnego nie bylo, a to juz o czyms swiadczy chociaz angole bronili swojego sedzeigo, mowaic ze pomylki sie zdarzaja, ale nie przesadzajmy nie takie, gdyby to nie byl mecz z gospodarzami karnego by nie bylo.

Artr byl swietny zasluzyl na transfer do innego klubu wieskzego niz Celtic.