SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Artur Boruc

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 48939

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 16971 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 87966
Ja nie mówię, że sobie nie poradzi, tylko mógłby się dalej rozwijać.

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! [http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html] 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
dokladnie

liga szkocka jest bardzo przecitna

poza tym gra w najlepszej druzynie w lidze i roboty tez nie ma za wiele

co to ma byc kilka meczy w LM i derby z Rangersami i kilka w reprezenentacji

w takiej lidze angielskiej kazdy mecz jest wazny i graja dobre druzyny bramkarze wielkiej '4' ligi angielskiej w kazdym meczu w sumie musza cos obronic czasem jedna grozniejsza sytuacja czasem duzo wiecej

duzo osob pisalo ze Boruc na najwazniejsze mecze umie sie skoncentrowac i dawali przyklady Milan, MU czy kadra

ok ale czy bedzie mu sie to udawalo jak bedzie mial w sezonie kilka razy wiecej meczy?

teraz ma zdecydowanie mniejsze obciazenie psychiczne i fizyczne jesli chodzi o gre

moim zdaniem powinien odejsc do mocniejsze ligi i udowodnic klase
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2021 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6887
"Tylko, że w Premiership ciężkie mecze rozgrywa się co tydzień (czy nawet tak jak teraz co dwa dni), a nie dwa razy w roku."
Nie przesadzasz ? Mecze z Wigan , Derby , Birmingham itp itd nie uważam za ciężkie starcia .
Dwa razy w roku x 10 jeżeli chodzi o osobe Boruca . Celtic nie odpada w el.do LM ani też nie unika meczy z Rangersami w lidze

Praca trenera jest jak molo , zawsze kiedyś się kończy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Wigan , Derby , Birmingham

imo kazda z tych druzyn spokojnie zajelaby 3 miejsce w lidze szkockiej a moze nawet wyzej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2021 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6887
Możliwe choć też nie koniecznie bo takie Aberdeen czy Hearts też coś tam pykają .
Wiadome jest że liga szkocka jest słaba jednak ja nawet o niej nie pisze bo Celtic nie tylko w tych rozgrywkach uczestniczy .

Zmieniony przez - Chilavert w dniu 2008-01-03 19:03:20

Praca trenera jest jak molo , zawsze kiedyś się kończy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6460 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25989
Nie jestem przekonany by Boruc jest gotów odejsc do któres z 4 druzyn Premiership

Boruc jest taki,ze pokazuje swoja klase w zespołach lepszych, gdzie moze sie wykazac...

Nie jestem pewny czy pokaże 100% swoich umiejetnosci, gdy bedzie miał do bronienia 1 sytuacje na cały mecz...

Dlatego uważam że najlepszym rozwiazaniem było by odejscie Boruca do Manchesteru City, czy Totenhamu

juve!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2021 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6887
Nie bardzo go widze w Manchesterze City , przecież ten klub nigdy nie może być pewien gry w Europejskich Pucharach To nie byłby z pewnością krok do przodu . Już lepiej niech gra w Celticu , z tym może wiecej zwojować w LM .
Tottenham prędzej choć czy Puchar UEFA byłby tym samym co LM z Celtickiem ? Jak dla mnie zdecydowanie NIE .

Praca trenera jest jak molo , zawsze kiedyś się kończy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2500 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 57055
Nie przesadzasz ? Mecze z Wigan , Derby , Birmingham itp itd nie uważam za ciężkie starcia .

W Premiership masz wielką 4 plus takie niby średniaki, które u siebie są w stanie wygrać z każdym zespołem świata (Everton, Man City teraz, Aston Villa). Do tego co jakiś czas jakaś rewelacja sezonu (niedawno Middlesbrough).

W Szkocji masz Rangersów, którzy są na poziomie mniej więcej Aston Villi.


Zgadzam się, że Tottenham byłby krokiem wstecz (zresztą oni mają Robinsona, angielski nr 1). Bez dwóch zdań, Boruc celuje w klubową czołówkę świata i mam nadzieję, że wreszcie trafi do jakiejś wielkiech firmy, w charakterze pierwszego bramkarza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6460 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25989
Robinson jest aktualnie 3 bramakrzem Angli, a Totenham ma poprostu słabszy sezon... w ciagu ostatnich dwóch lat zajmowali 5 miejsce w tabeli, z minimalna strata do 4...

a pod wodza Ramosa, kilku klasowych wzmocnieniach, jakim nie watpliwie byłby Boruc, Totenham byłoby stać na dołonczenie do wielkiej czwórki

juve!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 7471 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28473
Tak Vieira, ale na pewno już nie w tym sezonie

HALA MADRID !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Boisko...

Następny temat

Black Pete

WHEY premium