SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Artur Boruc

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 48949

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 13700 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 60920
zgadza sie,
bo Boruc w tym sezonie nie odejdzie z Celticu.

Doradca w dziale ,,Piłka nożna''

Nagrody w Typerze sfd.pl funduje Sklep Kibica http://www.ISS-sport.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2500 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 57055
Vieira - Tottenham co roku ma doskoczyć do wielkiej 4, tylko coś za nisko skaczą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 16971 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 87966
Vieira ma do nich sentyment z BTT.

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! [http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html] 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2021 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6887
Boruc raczej nie trafi do żadnej z drużyn z wielkiej "4". Tam mają klasowych bramkarzy których pozycja nie jest krytycznie zagrożona .
Ten AC Milan mógłby sie zgłosić jeżeli rzeczywiście dni Didy są policzone . To byłby strzał w "10" o czym przekonaliby sie dzialacze Milanu z czasem . No ale cóż , niestety nie jeden Boruc jest do wzięcia .
Mi marzy się by wreszcie Barcelona coś zadziałała i zakupiła wlasnie naszego rodaka . Niebawem rywalizacja Celticu z FC Barceloną w LM i po cichu licze że coś się ruszy w tej kwestii . Nic tylko modlić się o fantastyczne występy Polaka w tych dwóch pojedynkach bo tylko tak może na poważnie zwrocić uwage klubu z Katalonii .
Czas pokarze .

Praca trenera jest jak molo , zawsze kiedyś się kończy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 7471 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28473
Katalończycy są ślepo zapatrzeni w Victora Valdesa

HALA MADRID !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2021 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6887
no niestety tak jakby ale to może się kiedyś zmienić i oby stało się to po konfrontacji z Celtickiem

Praca trenera jest jak molo , zawsze kiedyś się kończy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 877 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4491
i co szpece Artur Boruc wybranym 3 bramkarzem swiata wyprzedza Cecha i Casillasa,a Coupet jak sczeliłem jego nazwisko na forum to sie smiali a jest na 7 miejscu(mimo ze swoje najlepsze lata ma za soba)ale pisali Coupet ja bym go dał na 124 miejsce hmm załosni i teraz La gazetta della Sport udowodniło to co ja chciałem wam udowodnic Coupet miesci sie w pierwszej dziesiątce
wypowiedxz Bodymaker:
Boruc poa boiskiem wiele razy dał wyraz swojej ignorancji i impertynencji, nie zachowuje się z klasą, zachowuje się jak rozkapryszona gwiazda, a brakuje mu wiele do takich skromnych bramkarzy jak Casilias czy Cech. --->mimo tego ich wyprzedził

Zmieniony przez - SCORPION 9 w dniu 2008-01-04 00:20:02

Dla mnie RonaldoR9 jest najlepszym piłkarzem wszechczasów,,na zawsze pozostanie w moim sercu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 877 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4491
DO SUSIK 89 jego notowania
1.Cech
2. Buffon
3. Van der Sar

141. Coupet <---------nie mógłbys pracowac w tej gazecie pomyliłes sie o jakies 134 miejsca haha
http://sport.onet.pl/74318,1248685,1666694,,la_gazzetta_dello_sport_boruc_trzeci_na_swiecie,wiadomosc.html

Zmieniony przez - SCORPION 9 w dniu 2008-01-04 00:27:50

Dla mnie RonaldoR9 jest najlepszym piłkarzem wszechczasów,,na zawsze pozostanie w moim sercu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546


za bardzo do serca wzieles sobie ten ranking
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34596 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434075
Katalończycy są ślepo zapatrzeni w Victora Valdesa

to źle

mnie to bardzo cieszy

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Boisko...

Następny temat

Black Pete

WHEY premium