SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Arnold Classic Europe 2014

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 37209

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10070 Napisanych postów 30403 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728848
Rami jest tylko nie wystartował z tego wynika-przeciez zdjęcie z Dojka jest z dzisiaj z Madrytu...


Co do Klancira-wywieram dalej presje :)

-obejrzałem kawalek filmu z +100

Klancir sie za ciemno wysmarował a swiatło amatorzy mieli po prostu cienkie,mieszane z dziennym za oknami-w pro juz jest super

-dwie pozy obowiązkowe kompletnie zawalił-najgorzej klata bokiem-jedna z najlepszych póz jego a tam zapozował tak,że nic nie było widać
-klatę teżz dość płaską ma w stosunku do ruska
-barki ma mniej uwypuklone niż rusek
resztą go gasi-szczególnie brzuchem i nogami....plecami,ramionami


Bedę go musiał zaprosić na program SFD do Słodkiewicza-trochę na pewno mu pomożemy....:)



http://clips.team-andro.com/watch/aca7a31644ee25cc5bde/ace-amateur-2014-men-s-bodybuilding-up-to-95kg-100kg-over-100kg-line-up-1st-callout 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2001 Napisanych postów 19859 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 732094
Fred Smalls dostal nagrode Best Posing
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1296 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9460
Possible - a jak reszta? który był Robert?

Nie boje się,że umrę,boje się tylko,że zabraknie dla mnie ciężarów na siłowni !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1287 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15135
Jeszcze nie ma kart, ale sądząc po porównaniach to Robert chyba minimalnie poza finałem.. pewnie 7-8 miejsce

MÓJ DZIENNIK (PRZYGOTOWANIA DO MISTRZOSTW POLSKI 2016) - http://www.sfd.pl/BSN__Mariusz_Przybyła__droga_do_MP_2016-t1094082.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2001 Napisanych postów 19859 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 732094
Robert byl 8
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1296 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9460
czyli tak jak z Masti i Possible pisalismy na samym początku tematu, że 8 miejsce to praktycznie MAX i jednak niestety tak się okazało, bo wg mnie w formie był dobrej i do tego sprawiał wrażenie bardzo dużego...na duży plus i wg mnie spokojnie mógłby być nawet w TOP 6... I Wofl bardzo dobra forma, ale ten brak łydki strasznie razi w oczy... a jest Wasze zdanie na ten temat i ogólnie co myślicie o tych zawodach?

Nie boje się,że umrę,boje się tylko,że zabraknie dla mnie ciężarów na siłowni !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10070 Napisanych postów 30403 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728848
Zawody fajne,szczególnie,że Polak startował

To zdjecie zrobiło na mnie wrażenie i Piotrkowicz nic nie odstaje od reszty.


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2001 Napisanych postów 19859 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 732094
W sumie to szkoda cokolwiek pisac. Dla mnie Winklaar to masa bez ladu i skladu, mialem nadzieje ze jednak Robert go tutaj pokona, bo wygladal bardzo dobrze i nawet majac na uwadze jego slabe strony, to uwazam ze jest lepszym zawodnikiem od Winklaara. Ale niestety .. szkoda, Winklar wyzej i to o trzy pozycje.... Swietnie ze Wolf wygral, Dex powinien byc drugi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1296 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9460
na tej fotce wg mnie najgorzej pod względem "ostrości" to Winklaar i Bonac na pewno gorzej od naszego Roberta... Podejrzewam, że Roberta przy tej obsadzie jednak i tak cieszy wynik, ale mogłoby być jeszcze lepiej, bo Bonac i Winklaar w zasięgu...

Nie boje się,że umrę,boje się tylko,że zabraknie dla mnie ciężarów na siłowni !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10070 Napisanych postów 30403 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728848
Miejsce to jedno a forma,która się podoba to drugie-Robert bardzo dobrze przygotowany-ciekawe,czy do Pragi też podjedzie?

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nordic Pro 2014

Następny temat

Konkurs z nagrodami: Mr Olympia 2014-wybieramy Top 6

WHEY premium