SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Animalki

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1531

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 202 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16381
Siemka!
Wlasnie planuje cykl na sierpien i bedzie sie on skladal z produktow ANIMAL.A mojepytanko brzmi: ktore z tych suplementow wybrac i jak polaczyc?Mam tez swoje przemyslenia na ten temat ale chcialbym zobaczyc jak inni poalcza te produkty.Cel:troche dobrego mieska.(Cena nie gra roli!)Zaznaczam ze chodzi mi tylko o suplementy Animala.Dzieki!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1100 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14043
Nie rozumiem dlaczego uparłes sie na firme animal .
Moge tylko doradzić iż jak sie zdecydujesz jednak na animale to nie wybieraj prohormonów !
Ja bym pojechał i wybrał cos z rodzaju xp,swolen,cloud itd jakies bardzo dobra białko np matrx , prolongatum..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
A uparlem sie na animale poniewaz bardzo tanio moge je dostac a poza tym chcialbym je poprostu prztestowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Ostatnio testowalem animal pump i naprawde mile mnie zaskoczyl.Moze tez dlatego chcialbym spobowac innych produktow tej firmy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4752 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 41401
Animal m-stak+animal stak 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10763 Napisanych postów 46593 Wiek 26 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 57816
animal nitro , pump, test (prohormony)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 421 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 24197
A dlaczego nie PH?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5052 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 61437
Animal Pump + Animal Cuts + Animal M-Stak + Animal Nitro + Animal Pak + nimal Stak 2 + baton Animal Snak + Animal Flex i gitara
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10763 Napisanych postów 46593 Wiek 26 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 57816
masa i 1,5 tyś zł i gitara
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

AAKG extreme + AerO2

Następny temat

pytanie o gainerze

Masa