SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Animal Flex

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1503

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 159 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2079
Witam, mam pytanie co do Animal Flex'a LINK ZE SKLEPU SFD. Podobno na o puszcze jest napisane, że jest on przeznaczony dla ludzi w wieku powyżej 18lat.
Mam 16,5 . Czy mogę to brać? Mam stawy i chrząstki pozjeżdżane od piłki nożnej i siatkówki. Czasem robiąc przysiady przy treningu ud czuję ból w stawie kolanowym, przy treningu barków czuję jakby "zgrzytały". Nadgarstki i kostki także "do poprawy" Chciałbym to wyleczyć. Z góry dzięki :)

Zmieniony przez - chcebycduzy w dniu 2012-09-25 15:47:37

Zmieniony przez - chcebycduzy w dniu 2012-09-25 15:48:50
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7518 Napisanych postów 49526 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385534
masz dopiero 16 lat wiec nie masz az tak duzych problemów na pewno ze stawami wiec polecam ci to https://sklep.sfd.pl/Nutrend_Flexit_drink-opis108.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 159 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2079
no nie wiem czy nie są takie duże. trenuje nożną od 6 lat, do tego doszła siatkówka od 3 lat i siłownia od 1,5roku. Chciałbym wziąć coś, żebym później się nie "rozpadł" bo i tak już czasem mam problem :) Pytanie, czy jakbym kupił Animal Flexa to mogę to spokojnie brać ? Albo np co drugi dzień ? Czy się trzymać tego że od 18lat?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Skąd pomysł że to od 18 lat? Pomijam już fakt, że flexit drink jest tańszy i ma dużo więcej hydrolizatu kolagenu


Plus prędzej rekomendowałbym wizytę u lekarza, jeśli masz problemy, a nie "ratowanie" się suplami.

Zmieniony przez - Pandarek w dniu 2012-09-25 16:11:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7518 Napisanych postów 49526 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385534
Pandarek nie wiem ale wydaje mi sie ze chyba gdzies czytałem ze suple od Uniwersala od 18lat nie wiem czy oni kiedys nie mieli tak w jakies gazecie przy reklamie h** wie jakoś obiło mi sie o oczy juz nie pamietam ale i tak bym flexit wziął , a jesli na prawde sa ta jakies powazne problemy to taj jak Pandarek do lekarza na konsultacje

Zmieniony przez - rutkow w dniu 2012-09-25 16:19:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
No ja też bym brał Flexit. Na stronie sfd jest, że dla ludzi w każdym wieku- nie wiem skąd się wzięła ta liczba 18 lat...

Jeśli są problemy w tak młodym wieku, to trzeba skupić się na znalezieniu i wyeliminowaniu przyczyn, a nie na doraźnym dawkowaniu supli, które tak naprawdę dużo nie zdziałają...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
bo universal kiedys w serii animal (stack, mstack) sprzedawal legalnie PH za czasow jak Ph bylo legalne stad od 18 lat pewnie info bylo.

obecny Flex ponoc to juz nie to samo niestety.

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2012-09-25 16:21:41

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7518 Napisanych postów 49526 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385534
no dlatego obiło mi sie kiedys o oczy ....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 159 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2079
no ponoć na puszcze jest napisane pod pokrywką czy gdzieś (kolega mi mówił) że od 18 lat .
u lekarza byłem już nie raz, przepisywał jakieś gó*na z apteki, od których tylko tyłem, a nic nie pomogło, więc szukam czegoś mocniejszego ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Nom, Animal Flex mocno Cię klepnie po kieszeni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 159 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2079
cena nie gra roli ; )
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwsze kroki - trening?

Następny temat

Szybkie bieganie + BONUS

WHEY premium