SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Andrzej Gołota vs Przemysław Saleta 23.11.2012

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 51216

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 238 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12453
Jesli Andrew by wygrał, to pożegnalną walkę widziałbym z Holyfieldem.
Holyfield co prawda karierę zakończył, ale z powodu jego długów napewno wróciłby do boksu na walkę z Gołotą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wirda Taekwondo Coach
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 4979 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35920
Wiadomo coś o transmisji?

Trener PoTreningu.pl
AdrianIwanowski.eu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221407
Cholera! Saleta "dowalił" towaru

Zmieniony przez - bane158 w dniu 2013-01-06 21:50:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mrhavoc
Jesli Andrew by wygrał, to pożegnalną walkę widziałbym z Holyfieldem.
Holyfield co prawda karierę zakończył, ale z powodu jego długów napewno wróciłby do boksu na walkę z Gołotą.


chętnie bym to zobaczył
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1706 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13223
Fajnie ze golota wraca bo głupio kończyć karierę porażka z adamkiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994
Jutro pierwsza konferencja prasowa... Pewnie będzie dosyć śmiesznie ,chodzi mi głównie o teksty Andrzeja ,których na pewno nie zabraknie.
Z Holyfieldem ojj nie ,niech Gołota stoczy ten pożegnalny pojedynek Saletą niech wygra i zakończy swoją karierę. Według mnie to najlepsza opcja dla Andrzeja .

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wirda Taekwondo Coach
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 4979 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35920
Też tak uważam, chociaż nie jest powiedziane że skończy jak ktoś znowu wyłoży kasę.

Trener PoTreningu.pl
AdrianIwanowski.eu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221407
Jak dla mnie to są dwie Polskie "legendy",i fajnie że do takiej walki dojdzie,ja tam obydwu lubię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994
Hmm no okey ale napiszmy ściślej : Gołota jest legendą polskiego boksu natomiast Saleta Kickboxingu . Ja jednak liczę na to ,że Gołota godnie zakończy karierę i odejdzie .

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Szacuny 1990 Napisanych postów 19848 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731996
Gołota jest legendą polskiego boksu natomiast Saleta Kickboxingu

Bardzo dobrze ze zostalo to przypomniane.

Jak tylko uslysze nazwisko Saleta, rownoczesnie przychodza mi na mysl okreslenia - znakomity kickbokser, przychodza mi na mysl inne nasze legendy tego sportu jak Siegoczynski,Piotrowski czy Warchol. Jezeli pomysle dluzej o Salecie i jego nazwiisko powiaze z boksem, przychodzi mi na mysl tylko jego porazka z murarzem z Holandii. A przeciez byl mistrzem europy...

Calym sercem w tej walce za Golota. I niech juz zakonczy definitywnie kariere.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskopatia a treningi

Następny temat

[art] Trening bokserski

WHEY premium