SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Andrzej Gołota vs Przemysław Saleta 23.11.2012

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 51169

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Szacuny 1978 Napisanych postów 19837 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731883
siwy__00
Rocchigiani nie walczył 10 lat,a sam ma 50
juz to widze


No widzisz, a sam on wyszedl z taka propozycja.

Przeciez to jasne ze nie dojdzie do takiej walki, chcialem jednak o tym wspomniec co Michalczewski wtedy powiedzial o takiem pojedynku i jak to sie ma do tego co mowil o walce Goloty z Saleta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994
No właśnie ma się ni jak . Gołota i Michalczewski nie przepadają za sobą od czasów młodzieńczych...

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Szacuny 1978 Napisanych postów 19837 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731883
jarzynek
No właśnie ma się ni jak . Gołota i Michalczewski nie przepadają za sobą od czasów młodzieńczych...


Michalczewski: Ta walka ( Golota vs. Saleta ) nie ma sensu i nie bedzia miala nic wspolnego ze sportem.

Michalczewski: Za 10 mil euro zgodzilbym sie z nim ( z Rocchigianim ) walczyc-

I jaki sens miala by ta walka Michalczewskiego z Rocchigianim skoro Michalczewski nie widzi sensu walki Goloty z Saleta?

A to ze obaj panowie sie nie lubia od lat jest powszechnie wiadome.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994
Wybacz Possible to ze zmęczenia . Dobrze wiem co miałeś na myśli .


Cała konferencja z udziałem Gołoty i Salety:





"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 1750 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23076
Może i walka nie ma sensu , ale kto nie chciałby jej zobaczyć :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Szacuny 1978 Napisanych postów 19837 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731883
jarzynek, kto jak kto, ale wiem ze Ty wiesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221405
"Gołota jest legendą polskiego boksu natomiast Saleta Kickboxingu"

"bardzo dobrze ze zostalo to przypomniane."

"Jak tylko uslysze nazwisko Saleta, rownoczesnie przychodza mi na mysl okreslenia - znakomity kickbokser, przychodza mi na mysl inne nasze legendy tego sportu jak Siegoczynski,Piotrowski czy Warchol"
tylko że sam Saleta mówił że z Markiem nie miał szans na "sparringach", bo to był gosc ktory nim zamiatał ja go za to nawet lubię, bo do Marka mu brakowało i wcale tego nie ukrywał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994




Ibisz doskonale przygotowany do wywiadu.... Nie wiedziałem ,że Gołota ma na swoim koncie aż 8 remisów i tylko jedną porażkę. Pamiętajmy walka będzie transmitowana w systemie 'Per Pay View'.

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zdecydowanie Andrzej przez KO, chociaż Przemek "podobno" w dobrej formie jest :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wirda Taekwondo Coach
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 4979 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35920
Pewnie że jest, patrz jak na strzelnicy napjerdala


Trener PoTreningu.pl
AdrianIwanowski.eu

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskopatia a treningi

Następny temat

[art] Trening bokserski

WHEY premium