SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Andrzej Gołota vs Przemysław Saleta 23.11.2012

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 51233

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
Jak dla mnie walka cyrk. Freak show.

Tym bardziej mi smutno, bo zarwalem kilka nocy dla Goloty.
I nawet wczoraj - na wyczekiwanej walce o pas wagi ciezkiej UFC mi sie przysnelo. Bez wiekszego zalu.

A z Golota to bylo siedzenie i w nerwach obgryzanie paznokci. To byly emocje. Nadzieje i oczekiwania.

A teraz emeryt sie spotka z kaleka bez nerki... Obejrze, nawet PPV wykupie. Ale jakos emocjonowac sie wynikiem - nie ma szans.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 182 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1093
no saleta troszkę zrobil się jak pudzian aby kasa a że pajaca z siebie robi to już nieważne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
Zapewne panowie okaza sobie szacunek. I podejda do tego jak do walki pokazowej.
Cos tam sie bedzie dzialo, ale zeby nikomu nie stala sie krzywda.
Potem wspolne foty, objeci, przytuleni.

I takie tam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ppv nie wykupie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
co do walki to może być tak że to będzie bardziej pokaz. na pewno obaj mają do siebie szacunek. to nie Najman albo ten murzyn z Zimbabwe co pluł na Kliczków
generalnie bardzo nie lubię fighterów typu: "I'll kick his ass, I'll kick his ass" a potem dostają w ryj i po walce: "uhm, yes very good opponent, very skilled and fast", właśnie przez takie pozerstwo nie trawie Szpilki i tylko czekam aż mu ktoś konkretnie morde obije. w sporcie szacunek do przeciwnika powinien być zawsze, bo to sport a nie jakieś porachunki

Zmieniony przez - Mariusz_1979 w dniu 2012-12-30 15:56:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
Mariusz_1979
ppv nie wykupie


To raz kup tesco value whiskey i bedziesz mial na PPV. Albo przejedz tydzien na fasoli i parowkach jak pan bog przykazal.

Ja kupie.

Teraz mlodziez nie zrozumie. I bedzie szydzila z walki z Tysonem (na przyklad).

Ale ja pamietam jak to bylo. I czekac na walke NASZEGO z Tysonem? Wrazenia niezapomniane.... A tam cala czolowka byla. Tzn. Golota walczyl z bokserami z top ten.

To tak jakby np. za tydzien Mamed mial walczyc z Jonem Jonsem. Albo Pudzian z Cainem V. Scisla czolowka.

Ale nie. Dzis wleczemy sie w ogonie MMA. Bez nadzeji poprawy na lepsze. Tak wielkim, ze takie zestawienia budza smiech. A wtedy nie budzily...

Mozna sie podniecac czy Koksu bedzie walczyl na MMAA 3? I z kim?

Zalosne....

Zmieniony przez - Kuro w dniu 2012-12-30 16:00:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
Mariusz_1979
generalnie bardzo nie lubię fighterów typu: "I'll kick his ass, I'll kick his ass" a potem dostają w ryj i po walce: "uhm, yes very good opponent, very skilled and fast",
Zmieniony przez - Mariusz_1979 w dniu 2012-12-30 15:56:26


Tak jest. I tak bedzie. I to nawet bardziej....
CZy lubimy czy nie PR - wdarl sie do sportu zawodowego z przytupem i bedzie rozdawal karty.

Tak a propos - mam nadzieje, ze sie obedzie bez takiego pijaru w przypadku Goloty i Salety. Zawodnicy sobie odpuszcza. Nie watpie. Ale dziennikarze beda stawac na ch.v.ju zeby cos podgrzac atmosfere...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
fakt, czekało się na walki chętnie, bo to był pierwszy boxer wagi ciężkiej który liczył się w świecie.
pamiętam że jak walczył Gołota to karierę zawodową zaczynał Albert Sosnowski (w wieku chyba 18-19 lat) i zapowiadał się fajnie, szkoda że się za bardzo nie wybił. sto razy wolałbym oglądać Sosnowskiego niż pajaca który w drelichu lezie na ring i się branzluje tym że był w więzieniu (bo dał się złapać)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 270 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9947
Kuro
A teraz emeryt sie spotka z kaleka bez nerki... Obejrze, nawet PPV wykupie. Ale jakos emocjonowac sie wynikiem - nie ma szans.


Jeszcze z 5-6 lat temu wynik tej walki przedstawiałby jakąś wartość sportową i wydźwięk tego pojedynku byłby znacznie większy. Teraz faktycznie da tylko odpowiedź na kilka niewiadomych/wątpliwości m.in jak Panowie aktualnie się prowadzą i co jeszcze potrafią (bo np. pojedynek z Najmanem na zasadach K-1 odpowiedzi jednoznacznej nie dał )

Zmieniony przez - megalodon w dniu 2012-12-30 16:17:36

"Po dobrej wódzie lepszy jestem w dżudzie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
megalodon
. Teraz faktycznie da tylko odpowiedź na kilka niewiadomych/wątpliwości m.in jak Panowie aktualnie się prowadzą i co jeszcze potrafią
Zmieniony przez - megalodon w dniu 2012-12-30 16:17:36


Jakie odpowiedzi.....? To jest raczej wydarzenie na miare - ja wiem? - koncert black sabbath w orginalnym skladzie. Albo Led Zeppelin (choc tu o orginalny skald by bylo truddo).

Bohotareowie mlodosci jesze raz spotykaja sie by dac z siebie co najlepsze. I nalezy trzymac kciuki by Ozzy - ego nie zabralo pogotowie na intensywna terapie, bo pobiegal, podskoczyl i serce nie wytrzymalo...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskopatia a treningi

Następny temat

[art] Trening bokserski

WHEY premium