SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Andrzej Gołota vs Przemysław Saleta 23.11.2012

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 51035

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994





1.06 Łady prawy Andrew. Cholernie ciekawi mnie jego dyspozycja w dniu walki... Wiadomo ,że nawet forma z walki z Mollo jest już nie możliwa do osiągnięcia ale na pewno Gołota jest w stanie przygotować się dużo lepiej niż do pojedynku z Adamkiem.

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Szacuny 1959 Napisanych postów 19816 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731618
No fajny ten prawy, fakt. Ale jak sadzisz jarzynek, ten Adrian Ochnicki to odpowiedni sparing partner dla Goloty ? I to jedyny z ktorym sparuje przed ta walka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994
Possible myślę ,że jak na początek sparingów rywal jest okey. Pamiętajmy ,że Gołota ma 45 lat i nie sprowadzą mu np Wildera . Z tego co mi wiadomo to będzie ich kilku między innymi Mateusz Masternak ma sparować z Andrzejem i to będzie według mnie na prawdę bardzo wymagający przeciwnik dla Andrew.

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Szacuny 1959 Napisanych postów 19816 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731618
Acha, to ok. Myslalem ze na tym jednym poprzestana. Z Masternakiem to juz naprawde bedzie ciekawie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994
http://www.bokser.org/content/2013/01/22/165655/index.jsp Bardzo fajnie się czyta

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 382 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5462
Fajnie jak by Gołocie się udało wygrać :)

Kto walczy ten może przegrać , a kto nie walczy ten już przegrał ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 463 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91253
Też liczę na Andrzeja, fajnie jakby wygrał.





Mądrze wypowiada się Najman. Wydaje mi się, że Przemysław Saleta je HMB i dlatego tak rośnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994



Andrzej nieźle z wagą poleciał... Chyba faktycznie wniesie te 110kg do ringu .

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 216 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 923
mam nadzieję że gołota wygra w końcu to polska legenda boksu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 422 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8777
ban za wklejenie najmana
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskopatia a treningi

Następny temat

[art] Trening bokserski

WHEY premium