SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ampułki i strzykawki to nasze zabawki %-) - doping spam

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 199450

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6263 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38431
Ja juz poradzilem
Tu nie ma zadnej filozofii a najprostsze rzeczys a zawsze najlepsze.Jakby cos chciala to juz dawno byscie robili rozne rzeczy tak to jest.Sam kiedys spotkalem taka idiotke i tez sie zastanawialem wlasnie o co chodzi.Ale to bylo dawno i przy okazji chyba dobrze sie stalo bo nauczylem sie czegos.

hihihi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6972 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 40363
Rezun czyli olac i zabrac sie za przygotowania do wrzesniowego 1 cyklu na mietku ?

Always the sun

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6263 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38431
Czy musze sie powtarzac?
Watpie zebys tak wytrzymal no ale ja bym to olał.Nie obrazaj sie na nia skoro mieszkacie razem, normalnie odpowiadaj ale jak bedzie chciala ci zrobic masaz to powiedz nie dzieki itd itp.Bo bedzie sobie chciala udowodnic ze w kazdym momencie moze z ciebie zrobic balona.

hihihi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 7281 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79786
stifler albo woz albo przewoz
dzisiaj ostatni raz podbijasz, ale jak kvrwa baba tylko bierzesz to co chcesz
jesli znowu powie ze masz spier*dalac to odpuszczasz sobie i masz na suke wyje*bane i karmiasz ja meta zeby spuchla i w koncy ty sie z niej bedziesz smial i robil jaja
witam chlopy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
Stary powarznie nie roz******laj mnie,

Panna Ci nie chce dac dupy? To **** z nia, niech za siebie placi i niech ja inny o******la, ty wyjdz do ludzi i poszukaj sobie jakiejs ktora ci da.

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1162 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9402
jak jej dobrze zagrasz na nosie to sie w****i, uwierz mi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
rezun - gdyby nie odleglosc i roznica wieku, to pomyslalbym, ze spotkalismy te sama osobe i podobne wnioski zostaly wyciagniete na przyszlosc

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2805 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41481
a po choj teraz sie wiazac z jakas laska, jeszcze tyle dup zostalo do wyruchania, odruchasz swoje, ustatkujesz sie to bedziesz myslec o zwiazkach teraz trzeba sie bawic na ostro

lece na masarnie, joł

jestem chory na glowe
i nic za to nie moge
ze diabel jest w mojej glowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6263 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38431

hihihi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6972 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 40363
Tylko w tym sęk ze trzeba wiedziec jak Jej dobrze zagrac na nosie Jak sie w****ie to bede Jej do kawy z rana tabsa mietka kruszyl i chvj

Always the sun

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cykl dla endo

Następny temat

Redukcja - efedryna + kofeina + suplementacja

WHEY premium