SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ampułki i strzykawki to nasze zabawki %-) - doping spam

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 199394

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2165 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11437
Jaaaaa ****a znowu dalem dupy !! ale starałem sie tym razem pamietacie ta w miniowie , no *** nie podarowala mi i musialem isc do niej piwko ***nac . i powiem wam Na zywo ładniejsza ale nimfomanka w *** niziutka i minowa po pipe , kompleksow ****a przez nia dostalem heh smieszne troche ale sytuacja wygladala tak ze sunolem ja z 4 razy a ta ***ana poza piszczeniem "jestes boski" nic . Nawet szmata orgazmu nie miala , pierwszy raz sie sie z takim czyms spotkalem , rozumiem nie miec raz ale ****a 4 !! i nic ehhh

Przyczyna poprzedza skutek....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 9041 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 98000
ja ******le, nastepny zwierza się ze swoich podbojów miłosnych.



Quod medicina aliis, aliis est acre venenum

Trzecia Rzeczpospolita, Polska Ludowa
To samo od nowa, to samo od nowa...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ahh te sny hahah
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17026 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 105050
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2165 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11437
pepek to nie sen u wierz mi

Przyczyna poprzedza skutek....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2165 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11437
Poprostu kobiety mnie uwielbiaja na retencji

Przyczyna poprzedza skutek....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hehehe chciałbyś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2165 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11437
chcem i mam

Przyczyna poprzedza skutek....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pokaż jej fotooo

ja w czwartek slyszalem tylko teksty KURVA ZARAZ DOJDE , ALE MAM MOKRO ... a ja na***any i spocony w ****
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2165 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11437
heh najlepsze ze mi laseczka jeszcze stawiala hahah to jest szczyt szczytow zaraz wkleje

Przyczyna poprzedza skutek....

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cykl dla endo

Następny temat

Redukcja - efedryna + kofeina + suplementacja

WHEY premium