SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ampułki i strzykawki to nasze zabawki %-) - doping spam

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 199414

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2165 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11437
heh ale to kazdego spotyka , nie wierze ze nikt zyciu nie spotkal takiej klijentki jak stifff najpierw mruzy oczka a potem daje po lapach , heh ludzie o czym my gadamy Stiffa poprostu to spotkalo w puzniejszym etapie zycia , olej suke wez ja na podtrzymanie i nie rob se nadzieji dopuki ci reki w gacie nie wsadzi

Przyczyna poprzedza skutek....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
patrzac na wypowiedzi stiffa, to jest to raczej WCZESNIEJSZY okres w zyciu


http://silverclub.co.nr/ - dobre transiki mozna zassac, duzo wokalnych, dobre sety znanych ludzi.

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6263 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38431
Tam gdzie koncza sie reguly zaczyna sie pruszkow





Tak se ogladam na youtube i leci kawalek jak sąd oskarza slowika o kierowanie grupa przestepcza ktora handlowala narkotykami, bronia, popelniala morderstwa i... slowik dostal 6 lat To chyba za duzo mu nie udowodnili

hihihi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2165 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11437
Mam najnowsze Archiwum X , ogladal ktos , <<< ze taki offf topic zarzucę

Przyczyna poprzedza skutek....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6972 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 40363
o Przekliniak dobrze ze jestes Niedawno to w sumie Ją olałem, ale faja mi zmiękla i juz bylem normalny na drugi dzien bo sie pytala czemu taki obrazony chodze, co sie stalo itd

Always the sun

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
WROCILEM Z TRENINGU


plecy zrobione, od razu czlowiek sie lepiej czuje

a jutro bede wrzucal tatuaz na plecy

nie moge sie doczekac

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2165 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11437
No racja Stifff ty tez bys popracowal nad soba bo mnie jakos ona nie dziwi jak ty takie teksty jej walisz

Przyczyna poprzedza skutek....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2165 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11437
jordi poka co se chcesz namazac

Przyczyna poprzedza skutek....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6972 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 40363
Dzis powiedziala ze z jakimis znajomymi sie widzi co dawno sie nie widziala na piwo ida i pozno wroci do domu, to ja mowie ze jak wejdziesz to zapewne mnie obudzisz, ja bede w****iony, bedzie klaps na pupe i przejade Ci ręką po udzie

Always the sun

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
mam caly AM na dysku, jeden z najlepszych polskich materialow dokumentalnych, jakie zostaly kiedykolwiek zrealizowane.

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cykl dla endo

Następny temat

Redukcja - efedryna + kofeina + suplementacja

WHEY premium