SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Alternatywa dla rozpiętek

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5085

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 130 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 843
Witam
Ostatnio zmieniłem plan na Split i pojawiły się rozpietki lecz jak się okazało nie mogę tego robić na swojej siłowni ponieważ nie mam obciążenia do kantelek a tzw. maszyna do rozpietek w mojej ławeczce jest do du**
Oto ona :




pytanie brzmi czy mogę zastapić czymś rozpietki trening klatki wygląda tak:

-wyciskanie płasko 3x10
-wyciskanie skos góra 2x10
-rozpietki 2x10

Split partia 2x w tygodniu

Mógłbym dodać 2 serie do wyciskania zamiast rozpiętek ?


Zmieniony przez - damian02 w dniu 2010-03-01 20:04:11
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
mozesz dac np wycisk gilowtynowy (bardzo dobre na poszerzenie klatki)

ale obciazenie do hantli przyda sie wiece postaraj sie je zakupic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 130 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 843
Mógłbyś dokładniej opisać ten wycisk gilotynowy, coś znalazłem o tym ale zrozumiałem tylko to że wykonuje się go z bardzo szerokim chwytem.

Wtedy trening klatki wygladał bvy tak :

-wyc. płasko 3s
-wyc. skos 2s
-wycis gilotynowy 2s

tak ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347433
Wycisk gilotynowy rob zawsze jako pierwsze cw.Ale hola hola-nie rob go dlozej niz 4-6tyg.Ruch jest nienaturalny i strasznie obciaza barki.

Chociaz widze ze twoim piorytetem nie jest szerokosc klatki-polecalbym jednak cos plastycznego-jakas ostra izolacja/moze brama?

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347433
.

Zmieniony przez - ronie220 w dniu 2010-03-01 21:29:47

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
jezeli ktos ma taka laweczke i wtym dziale raczej przyjmuje sie ze cwiczy nap podstawowym sprzecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 130 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 843
Brama odpada

Jak z tym gilotynowym taka 'lipa' to nie wiem jak mam ten trening klatki zrobić...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
robisz gilotynowy a w miedzy czasie kupujesz sprzet

innej opcji nie widze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 130 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 843
Dzieki macie po sog'u.
"ziomlogos" czyli to gilotynowe tak samo jak wyciskanie plasko tylko szeroki rozstaw dloni ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
no i wyciskasz na wysokosci brody/szyi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 130 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 843
Ok Dzieki ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rzut piłką lekarską

Następny temat

p=treningi do oceny

WHEY premium