SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Alex11 / czas-start

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12439

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2031
Z plecami juz ok, chyba był to zwykły nerwoból.





Zmieniony przez - alex11 w dniu 2012-11-07 19:54:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2031
Od ostatniego wpisu z rozpiska z jedzenia dietę trzymałam, z wyjatkiem wtorku - mialam zatrucie pokarmowe. Dzisiaj jeszcze uwazalam i zjadlam mniej. Załączam rozpiske z treningu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2031
Arphiel, a myslisz ze moge dodac sobie trening interwalowy na bieżni? Czy taki rodzaj treningu bardzo obciąża kolana?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
Bieżnia ogólnie obciąża kolana. Jak masz problemy z kolanami to puki co całkowicie zrezygnuj z bieżni - orbi czy wioślarz by były lepsze. Jak bys chciała biegać to też nie po chodnikach tylko w naturalnym terenie - lepiej dla kolan.
Z resztą na bieżni nie da rady zrobić porządnych interwałów bo to maszyna przyspiesza i zwalnia a ty dostosowujesz się do jej tempa - to nie jest zryw jaki powinien być.
A jak u ciebie z aero? Przebiegniesz czy pokręcisz na orbim bez przerwy 30-40min?

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2031
Za bieganiem nie przepadam, ale wlasnie zastanawialam sie czy w dzien wolny od cwiczen nie porobic czegos.
Z aerobów najbardziej lubie jazde na rowerze w terenie, duzo ostatnio jezdziłam.
Na orbitreku nie cwiczylam jeszcze, ale chyba jest u mnie na silowni. A moze dodac jakies aeroby po treningu siłowym?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
A nie robisz nic po siłowym? Jak nie to dodaj po 20min aero po siłowni

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2031
Tak jest! ;)
Raport z treningu zdam jutro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2031
Załączam rozpiske z dzisiejszego treningu i miske.

Zgodnie z sugestią dodałam po treningu 20min aerobów - orbitrek.
Niestety, mimo szczerej chęci i prób nie udało mi sie zrobić pompek na podwyzszeniu. Wciąż jestem za słaba, tymbardziej po treningu, ale bede probowac, mam nadzieje, ze kiedys dam rade;) Pompki byly robione tak jak ostatnio - na kolanach..
Wznosy bioder wydawały sie być lekkim i przyjemnym cwiczeniem, zrobiłam je ze sztangą i okazały sie nie być wcale takie łatwe;)




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2031
Dodaje dzisiejsza miske:

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2031
Witam,
chwile mnie tu nie było,ale to dlatego, ze przez ten czas byłam poza domem i nie mialam dostępu do komputera. Diete trzymalam, niestety byłam w stanie zrobić tylko jeden trening - dzis. Nie jestem z niego zadowolona, nie mialam dzis sily, a co za tym idzie nie było progresu. Szkoda mi treningu tego i tego opuszczonego.
Zalączam rozpiski z dzis.

Dodalam 20 min na orbim, ale w jednym z dziennikow wyczytalam zeby po treningu silowym nie krecic aerobow. Więc jak to jest - krecic czy nie krecic?




Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pożegnanie z anoreksją, potrzebuję rady

Następny temat

chce zaczać żyć...

WHEY premium