SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Akordeonik na brzuszku:)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2660

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2930 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13308
Oczywiście, że można, ale nispotkałem się z osobą, która ćwiczy na siłowni i nie bierze supli, żeby schudnąć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 1669 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11256
a ja dałbym 15% suplementom(jesli chodzi o budowanie sylwetki), a jesli chodzi o redukcje to bardzo wazne jest przestrzeganie diety i baaaaardzo duzo róznorodnego treningu, duzo ruchu itdwiem z doswiadczenia

Jeżeli w niebie nie będę mógł palić cygar, nie pójdę tam :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2453 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37671
ale jak supel pomoze w utrzymaniu diety to chyba stoi z nia rowno na podium

a great flame follows a little spark

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 1669 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11256
WaSaBi, przeciez nikt tego nie napisałSuple dośc znacząco WSPOMAGAJĄ dieteo to chodzi.

Jeżeli w niebie nie będę mógł palić cygar, nie pójdę tam :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2930 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13308
Ja tam biorę suple na zwiększenie wytrzymałości i takie tam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
Ale co innego suple na mase a co innego na rzezbe,bez diety to i 150mg efedryny nie pomoze ni termale i coda na kiju,zaznaczam ze chodzi o rzezbe okolo 10-8% mam nadziej ze rozumiecie to ,ktora bez drakonskiej diety, wyciskajacych lzy treninga i mocnej suplementacji jest nie mozliwa(dla wiekszosci ludzi ). I dokladnie to jest w takiej kolejnosci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2930 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13308
Ja tam na razie męczę się by zejść poniżej 81 kg Nie wiem czemu, ale nigdy nie udało mi isę niżej A właśnie, wiem, że trochę odejdę od tematu, ale czy aeroby 70%-75% cardio max po 1:30 godziny spalą mi mięśnie, do tego plan na gęstość. Narazie mam aeroby 5xtydzień po 45 minut i tak myślę nad wydłużeniem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
Daj spokoj z taka iloscia areobow,ja robilem po 2h i mi sucha masa szla jak woda ,dodaj 3 razy w tygodniu HIIT i po klopocie,a co do zejsc wagi im niej tluszczu tym ciezej,a poznie juz waga nie spada tylko zmienia sie kapozycjia po miedzy tluszczem a sucha masa(miesniowa ) .Organizm trzeba przelamac nmnie pomogl HIIT i doscyc mocna suplementacjia(T2 i Tight) ,no bo juz dieta nic nie moglem zwojowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2930 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13308
No dobra, a co to jest ten HIIT, bo pierwsze słysze, w przyłym tygodniu wchodzę na thermę, chudnę na CKD. Czyli 1:30 godzinki tętnem 140 będzie bezpieczna?


Nie no dobra już wiem co to jest ten HIIT ( wyszukiwarka czyni cuda ), ale ja wolę normalnie biegać, niż takie ******ły.

Zmieniony przez - Roni_IFK w dniu 2004-07-31 14:22:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2453 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37671
zgadzam sie z quazarem, tez jak cwiczylem po 1:50 aeroby to sucha masa leciala na leb na szyje a tluszczyku odrobine i tak zostalo, przewalone

a great flame follows a little spark

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Goraco prosze o pomoc

Następny temat

Dieta CKD

WHEY premium