SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Akademickie Mistrzostwa Polski 2009 Bydgoszcz

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17339

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
O, widzę kolejnego konkurenta w wadze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to i ja zbije do 67 i bedzie weselej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1308 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 56796
no to nawet fajnie przemyślane z tym bydgoszczem, bo ten supraśl to był koniec wszechświata i podróż tam była zdecydowanie za długa

i oczywiście licz mnie russel na obiedzie u siebie, bo pewnie żarcie w ośrodku będzie kiepskie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Spoko Herne, domowy obiadzik u mnie masz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Kuba nie strasz ludzi Hehe jakbyś zrobił taki "nocny cykl przygotowawczy" jak w ostatnim tygodniu przed Dąbrową G. to byś się załapał do 67,5 i pewnie koło 620 z marszu zrobił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1784 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5148
hehehe ;)

"Jesli straciles wiare we wszystko, zyj dla swojej silowni, dla swoich miesni"
---------------------------
mój dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/Massujemy_-_Vice_Lord2_komentujcie_:_-t425576.html#post9

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1260 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17192
tak mistrzostwa na Zawiszy będą drugiego i trzeciego maja a organizuje je WSGhttps://bundles.sfd.pl/../../buziaki/7.gif[/img] po ich podejściu do zawodnika który rok temu startował w Supraślu to się boje co z tego może wyjść... Panowie też z Bydgoszczy?? jakoś trzeba by się tam skrzyknąć jako SFD po ich podejściu do zawodnika który rok temu startował w Supraślu to się boje co z tego może wyjść... Panowie też z Bydgoszczy?? jakoś trzeba by się tam skrzyknąć jako SFD po ich podejściu do zawodnika który rok temu startował w Supraślu to się boje co z tego może wyjść... Panowie też z Bydgoszczy?? jakoś trzeba by się tam skrzyknąć jako SFD [img]../../buziaki/3.gif" alt="" />
pozdrawiam i do zobaczenia!!

da saga continous

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 6919 Wiek 48 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36479
No jak w Bydzie to ja tez postaram sie byc!
Pokibicowac troche
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1207 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7848
w Supraślu jest niezła baza pod organizacje takich zawodów. Olbrzymia baza noclegowa, stołówki i miejsce startu. A co najważniejsze to wszystko blisko siebie i nigdzie nie trzeba dojeżdżać. Poczekam zobaczymy co zaoferuje Bydgoszcz !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 680 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5944
no tak Super, jeżeli Kuba zbijesz do 67,5 to ałaaaaaaaa Po zawodach

Koniec BB, czas na TS :)
dziennik treningowy TS, aktualny plan http://www.sfd.pl/KingCold/dziennikTS/nowy_plan_str.46_-_walka_o_475kg_w_TS-t447020-s46.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Goście, którzy wygrali "Mam talent"

Następny temat

Wywiad z Robertem ,, Kali '' Kalinowskim

WHEY premium