SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aeroby na redukcji - przed czy po treningu?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12858

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 827 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5273
Krzyczy się fakt ale bcaa / odżywka białkowa chyba nie jest złym pomysłem przed treningiem na czczo ? wiadomo można i bez albo bcaa ale jak się nie ma to i odżywka się sprawdzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
Jeśli micha jest dobrze zbilansowana i rozklad też jest dobry to osoba początkująca/średniozaawansowana nie ma co się przejmować katabolizmem mięśniowym patrząc pod kątem aero na czczo IMO. Zaawansowani to już inna bajka, inne żarcie, trening i wspomaganie.

/pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 827 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5273
Kieszko ja nie napisałem że trzeba się tego obawiać ;)
Tylko że dobrą opcją zapodanie bcaa/ białka
Wiadomo miska najwazniejsza !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
A ja nie napisałem, że tak napisałeś ktoś na poprzedniej stronie poruszył kwestię katabolizmu to ją trochę rozjaśniłem ot co.

/pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 48 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 989
Dzięki za ciekawe wypowiedzi, oczywiscie wiem, że aero przed treningiem siłowym mają na niego wpływ.
Ale przede wszystkim chodziło mi o odpowiedz czy faktycznie wydziela się kwas mlekowy podczas aero i czy blokuje on przetwarzanie kwasów tłuszczowych?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
po bialku/bcaa to juz nie jest na czczo
aero rob sobie do 10 min na rozgrzewke i dluzej po tr

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 493 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1000
akurat Bcaa czy izolat można zaliczyć przed porannym jak bieganie na czczo, bo nie o brak aminów chodzi ale raczej węgli

LIGHT WEIGHT BEJBE !!! LOOOO!!:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 827 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5273
Chodziło mi bardziej pod kątem posiłku na czczo :) ale ok przepraszam nie jasność z mojej strony :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
nie
nie mozna i nie jest to juz na czczo

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 493 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1000
to odpowiedz sobie na pytanie dlaczego się biega z rana na czczo, jakie procesy w organizmie zachodzą potem dodaj do tego aminokwasy i zobacz co się zmieniło... ;P dosłownie to nie jest na czczo ale ten sam proces zachodzi nawet w lepszym wydaniu.

LIGHT WEIGHT BEJBE !!! LOOOO!!:)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Do oceny:)

Następny temat

83kg,MASA,dieta do sprawdzenia

WHEY premium