SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Adam Podwapiński - roczna transformacja i kontynuacja

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7339

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 122 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 580
Całe ciało zajechane, dzisiaj regeneracja.
Dzisiejsza szamka:

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 122 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 580
Dzięki Restood x_x, staram się.

Dzisiaj 5 dzień potężnego cyklu, powoli się wkręca, jest coraz mocniej. Całe ciało obolałe, pompa nieziemska, aż niewiarygodnie rozrywa całe ciało. Zakwasy - dawno tego nie czułem

Oto co wjechało na salony



Szpryca - War Machine. Jedna z lepszych przedtreningówek jakie jadłem, dobrze kopie i robi robotę, w smaku bardzo smaczna - gruszka.

Stack kreatynowy - CreaBOMB, fajny w smaku, wiele nie mogę powiedzieć bo dopiero się wkręca

BCAA Olimp - chlebek powszedni, pierwszy raz mam smak ananasowy, POLECAM

IH, Double Impact... - AAKG + Agmatyna w składzie, robi robotę Brakuję krwi na treningu, grubo, to tyle co mogę powiedzieć

Ogólnie cykl będzie trwał około 45-50 dni, czuję że to najmocniejszy cykl w moim życiu, to co czuję jest po prostu prze piękne, boje się sam siebie na treningach. Kiedyś opiszę dokładnie każdy z supli

Zmieniony przez - ADAMSKY95 w dniu 2014-05-12 14:38:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 378 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4554
Świetna transformacja, zazdroszczę

Przez cały okres ćwiczenia robiłeś tylko masówkę? Nie widać, żeby cokolwiek podlało Cię tłuszczem, ile kalorii dodałeś do zapotrzebowania wymaganego, aby utrzymać wagę?

Zmieniony przez - Killaz006 w dniu 2014-05-12 21:20:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 5517 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54876
To jest genetyczny świr, je majonez, batoniki, hamburgery i choćby chciał, fatu mu nie przybędzie, serio z ręką na sercu Znam go osobiście
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 122 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 580
@up co do majo się zgodzę ale batoniki i hamburgery to przesada, haahh

Bardzo, bardzo ciężko jest mi nabrać mięcha, ale jak już to się dzieje, to bez fatu.
Jednym słowem posiadam dar nabywania beztłuszczowej masy mięśniowej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 5517 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54876
no trochę popłynąłem, ale jak mówisz, jest potencjał fchoy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 959 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30689
No jest potencjał i to mega, będę zaglądał powodzenia.

„Nie rodzimy się zwycięzcami ani przegranymi; rodzimy się, żeby dokonywać wyborów.”

http://www.sfd.pl/DjMichol_/_Redukcja__Przeciwności_uczą_pokory_-t920245.html

http://www.sfd.pl/LeanGains_Guide-t948212.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 122 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 580
Wczoraj konkretny trening nóg, na prawdę nie chcę mi się opisywać, bo był totalny BEAST MODE, biegałem po całej siłowni i gryzłem sztangi.. Nie jestem w stanie zapamiętać wykonywanych ćwiczeń
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 122 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 580
Dzisiaj mała focia moich cziken legsów zaraz po przebudzeniu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 122 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 580
Przed chwilą opędzlowane:

Kura, brokuł w sosie śmietanowym z sezamem, ryż


P.S, na zdjęciu witaminki, omega3, magnez i zeń-szeń z olimpa

Zmieniony przez - ADAMSKY95 w dniu 2014-05-14 19:29:03
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy na tyten plan teningowy na tydzień jest ok?

Następny temat

Dieta + zestaw ćwiczeń

WHEY premium