SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ActivLab - EAA Xtra

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 19992

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jasne ze samo BCAA lepsze na regeneracje i taniej wychodzi, ale piszcie odnośnie produktu. Ładny skład aminokwasów i tanie jak na EAA + Dibenkozyd - poczytajcie. To jest suplement wspomagający głównie anabolizm - bo widzę że co po niektórzy niewiedzą. Mam używam i na razie mi się podoba.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
pragne tylko zauwazyc ze w EAA Xtra jest 215g BCAA, a w BCAA XTRA jest 250g.....lepiej chyba zamiast bezsensownej glutaminy wziac reszta aminokwasow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12043 Napisanych postów 160461 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234464
tez sie przerzucilem z bcaa xtra:)
jednak smakowo troche gorzej wychodzi. zwlaszcza jak na treningu popijam, to jest taki cierpki posmak sierdzacych amin

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 603 Napisanych postów 1847 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 208481
Smak cytryna mi srednio podchodzil, pomarancza calkiem smaczna. Kiedys szamalem BCAA Xtra, lecz po przestudiowaniu skladu przerzucilem sie na EAA. Jak dla mnie nr. 1 w stosunku cena/jakosc :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1069 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9614
Smak taki sobie, ale da się przyzwyczaić i teraz to mi nawet smakuje. Ale bardzo dobrze regeneruje po treningu, spełnia swoje zadania w 100%, jestem bardzo zadowolony z zakupu. Na pewno kupie jeszcze kilka puszek, polecam !!

Jak jest trudno, to znaczy że idzie w dobrą stronę....

NO PAIN NO GAIN !!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4534 Napisanych postów 35806 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263181
Smak średni ale pod wzgldem skład/cena bardzo dobry produkt

idealnie nadaj sie do zrobienia własnego miksa potreningowego w połączeniu z innymi suplami

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ActivLab - Creatine Xtra

Następny temat

ActivLab - Whey Protein 50 Machine-Man

WHEY premium