SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aanio redakszyn

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7217

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Zjedz kawał mięcha, będzie ok.
Jak z orzeszków ziemnych, to zakup słabo udany

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3156
własnie wiem, ale z tego co wyczytałam to jedyne bez soli i cukru, zrobie swojeee tylko musze gdzies taniej orzeszki wyhaczyć:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3156
dziiś 45minut biegania

miseczka PRZEDOBRZYŁAM TROCHE :<



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3156
ostatnie dwa dni wyciete troche, nie mialam kiedy zmyc makijażu a co dopiero jesc wiec bardziej 'przękąskowo' ale dorwałam rybe to wchłonełam moze nawet wiecej niiż te 250 nie jestem pewna, bo bez waagi :<

i bezz cwiczen :<




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3156
miska z poprzednich dni

srednio w sumie, robilam pizze i troche poleciałam, ale mam ciezarki! od jutra wieksze obciążenie :)




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3156
40 minut biegu

miska:

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3156
Dziś trninng z piłką
2x15 2kg
1.wyciskanie sztangielek płasko
2.francuskie uginanie rak siedząc
3.wyciskanie sztangielek siedząc
4.wiosłowanie prostymi ramionami leząc na brzuchu
5.wznosy z opadu
6.przysiad z piłką za plecami
7.wznosy bioder leżąc na piłce
8.wznosy łydek siedząc na piłce
9.odwrotne brzuszki z piłką
10.brzuszki skośne na piłce
11.brzuszki na piłce

i po 20 minut rowerek

nadal problemy z brzuszkami, ale już mniejsze, chyba powinnam już przejsc na III tydzień??

Miska:


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
kiedy zwiekszysz obciazenie? jakies wrazenia PO TRENINGU?

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3156
dopiero właściwie zaczełam na tych troche ponad 2kg i myslalam zeby do konca tygodnia? a pozniej zaczac III tydzien dla poczatkujacych (- w tygodniach 3,4 po 12 powtórzeń jedno za drugim z 30 sek przerwa miedzy ćwiczeniami w 3 obwodach) i wtedy tez dodac obciazenie narazie tak troche ponad 3 kg

a wrazeniaa, co do brzucha dalej to samo wielki skurcz przy 10-15 ale jakos próbuje robic. Najbardziej czuje nogi przy przysiadach przy ścianie i rece przy 'wiosłowaniu' Wczoraj jakoze nie biegalam przed piłką to juz sie zmusiłam do tego rowerku stad tylko 20 minut.

pomiary z dziś

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Dlaczego do końca tygodnia? Przecież to tylko 2 kg... Masz w domu/na siłce większe obciażenie, to zwiększasz z serii na serię. Przeciez to nawet nie czuć machania...

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Lepiej późno niż później - liść_laurowy redukuje się

Następny temat

Problem z brzuchem

WHEY premium