SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ATD/ARIMIDEX na redukcji.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8728

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1453 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20850
Hakla 50mg 1 raz dziennie (2 pompki)

Sens jest jak najbardziej ustawisz sobie odpowiednie ratio tesc/estro - tak jak powinno by u faceta i od razu zobaczysz lepsze samopoczucie i zmiany w sylwetce. Tu nie chodzi o zbicie estro ale o ratio tescia do niego. Formestane w malej dawce zapewni Ci to.

".... Then we'll see which are better, his steroids or mine"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1779 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11348
jesli ten stosunek lezy to jak najbardziej jest sens zbijac estro, nie tylko na cyklu/redukcji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608
roid wrzuc jakis link do tych badan o ATD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31991
Roid. formestan walić od początku cyklu przy 500mg enana ew czy podłączyć dopiero po tygodniu-dwóch? Jak robisz? Chcę niedługo wskoczyć na twój słynny short cykl mdrola z enanthatem i nie wiem czy przy takim krótkim cyklu ładować antyestrogen. Mam skłonności do gino przy dłuższych cyklach nie wiem jak tutaj..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 561 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35030
ja bralem ATD w dawce 25mg ed na noc i szczerze piszac to niew odczulem lepszego samopoczucia/libido tudziez jakichkolwiek zmian w sylwetce...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1683 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 290541
ja teraz tak biore juz 5 tydzien i szczerze tez wiele zmian nie widze, za tydzien wskocze na 25rano i 25 wieczorem ale tez penie niczego to nie zmiani ale okaze sie za 8tygodni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 924 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8716
a można w tym samym celu ( redukcja bez koxu ) walnąć ari w dawce 1/4 e2d ?

kto nie idzie do przodu ten sie cofa ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 924 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8716
podbijam

kto nie idzie do przodu ten sie cofa ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1779 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11348
tak, nie umrzesz ale efekt bedzie wg mnie ujemny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 924 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8716
mozesz rozwinąć ?

kto nie idzie do przodu ten sie cofa ...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

odblok rada

Następny temat

dodatki do cyklu ktore lepsze?

WHEY premium