SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ARNOLD CLASSIC 2006

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 29844

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2134
Pudzian przez rok z pewnością zarabia wiecej siana niz jest do wygrania na AC (licze zawody, pokazy, sponsorów itp) Szykowanie sie tylko na jedne zawody byłoby głupie pozatym wygranie z Zydrunasem na AC jest naprawde bardzo trudne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1465 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5238
Marian, musisz pamiętać, że wygranie w AC może mu otworzyć drogę na pokazy w USA dla zwykłej gawiedzi. I zamiast występowac po dyskotekach dla 300 osób, gdzie od każdego zgrarnie kwotę równą browarowi, tam mógłby występowac przed meczami futbolu amerytkańskiego czy na innych pokazówkach, gdzie bilet mógby kosztować z 5x więcej niż w PL.
Trzeba myślec perspektywicznie a nie o AC jako jednych zawodach. Już gdzieć chyba o tym pisałem, bo mam wrażnie, że się powtarzam
Chyba w Pudzian w K-1

Wyciąg z regulaminu :
Ptk.4 - "wortal" ma zawsze racje
Nie klikaj http://wortal.prv.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 411 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6312
dobra po co to ******loenie zobaczymy 3-5 marca
pudzian ma mozliwosci zeby pojechac na calej lini z savickasem ale tego naarzie nie wykorzystuje
gadanie ze pdzian ma malo sily a jest MŚ itd tylko dlatego z jest szybszy od innych
to teraz w taki razie gdzie rzut pilka lekarska na max wys jest miara sily ???
stawiania mlota gdzie to jest miara sily....chyba ze masy to tak
nosidlo...kwestia techniki
jedyne silowki to martwy ciag i barki stojac
gdzie pudzian w martwym mial tylko mniej od savickasa a barki pocisneli tyle samo razy lecz pudzianowi jednego pwt nie zaliczyli (dodam ze savickas lapal szeroko...a pudzian na szer barkow ) to jest kwestia zcasu jak pudzian pojedzie z savickasem ale musi sie spieszyc bo wiecznie startowac nie bedzie a w tym roku.......eee nic nie bede zapeszal bedzie co bedzie
a tyle ile razy pudzian wygral w typowo slowych konkurencjach to mi sie nawet liczyc niechce
a co do wynikow silowych to jest roznica tylko w siadzie martwy maja tyle samo lawka troche na korzysz savickasa ale te 275 to u pudziana nie dosc ze bez spzretu to jeszcze stary juz wynik...a zreszta co to ma wspolnego ze strongmanem...ich oglna sila jest porownywalna wiec o ile nic pudzian nie zwali.....bedzie zdrow.....bez zadnej kontuzji.....to bedzie sie martwil tylko savickasem sidersa to pogoni nabank
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1260 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17192
no napewno

da saga continous

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 442 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7492
hiperman nie zgodze sie z tobą pudzian w statycznych konkurencjach nie da rady savickasowi a i z sidersem moze miec problemy w koncu siders to utytułowany tróboista a savickas kazdy wie.Pozdro

-M-A-F-I-A- -Ś-L-Ą-Z-A-Q-F


<duke> pozdrawia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 411 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6312
no tak to sa fakty a nie mity moze jestes malo zorientowany w temacie ale nic nie szkodzi.....nigdy na nic nie jest zapozno....pamietaj chlopcze... }:-
nie no a tak serio wkurza mnie takie podejscie niektorych osob...niekoniecznie chodzi mi o ciebie wrazie czego....ale pudzian to polak nie mozna o tym zapominac i na sile pomniejszac jego zaslug dla tego sportu tylko dlatego ze mu sie *****sko czegos zazdrosci
bez watpienia jest to duzo lepszy strongman od savickasa ile kokurencji pudzian ma lepszych a ile savickas ? jedynie chyba belke savi ma lepsza ale nie na dlugo
zluzuje troche z niektorymi zawodami i pokaze savickasowi gdzie grubasy zimuja hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1260 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17192
no juz niedlugo i zobaczymy wszyscy jak Pudzian na bary wezmie 300kg

da saga continous

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 411 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6312
a to savickas wziol juz 300 na bary ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 442 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7492
Po pierwsze hiperman ja ciesze sie ze jest polakiem i niemem zamiaru zapominac jego zasług ale spójrz prawdze w oczy który pudzian ostatnio jak startował był na AC?? czy tak dobrze wymiata z wszystkimi tam?? jestem tego zdania ze jest bardzo swietnym strongmanem ale na pewno nie najsilniejszym , jest swietnie technicznie , szybki , ale na AC to nie wystarczy tam musi wykazac sie ogromna siłą i nie powiem ze waga ma równierz wilekie znaczenie .Mam pelen szacunek do niego ale to nie zmieni tego ze moim zdaniem nie wygra AC.Pozdro dla ciebie i nie jestem chłoptasiem a tym bardziej nie twoim.

-M-A-F-I-A- -Ś-L-Ą-Z-A-Q-F


<duke> pozdrawia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 442 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7492
Acha i mało zorientowany to ja niejestem moze ty , bo chyba niewierz co osiągnoł Braian Siders w trójboju ze uwazasz ze sie jest w stanie zagrozic Pudzianowi , pudzian to nie jest maszyna nie odczuwająca bólu tak jak niektórzy sobie zartują z niego.Szacunke dla niego za to co robi ale myślmy realistycznie .

-M-A-F-I-A- -Ś-L-Ą-Z-A-Q-F


<duke> pozdrawia

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ile cm mają profesjonalne talerze?

Następny temat

<<<NOWY KLUB>>>

WHEY premium