SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

AMP w TS 2011- propozycje,dyskusja

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7962

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Redukcja liczby startujących to najlepszy pomysł na podniesienie poziomu zawodów. Limity raczej nie zdadzą tu egzaminu bo co z tego, że jakiś zawodnik zostanie zdyskwalifikowany skoro i tak wystartuje i "zabierze" czas. Chyba, że każda uczelnia robiła by jakieś eliminacje u siebie(zawody okręgowe itp), gdzie zawodnik aby zakwalifikować się na AMP musiałby uzyskać jakiś tam limit. Myślę, że limit 3ciej klasy sportowej byłby odpowiedni.

Chociaż nadal pozostaje pytanie czy jest sens zwiększać poziom tej imprezy? W końcu to impreza akademicka dla studentów, którzy chcą się pobawić w TS. Natomiast z drugiej strony są to MP, więc jakiś "poziom" zobowiązuje, a wyniki niektórych osób sa naprawdę żenujące. Niektórzy ćwiczą tylko 4 tygodnie przed zawodami, bo startują niskiej lub bardzo wysokiej kat wagowej i ze "śmiesznym" wynikiem w trójboju dostają stypendium bo mają znikomą liczbę osób w kat wagowej. Według mnie jest to trochę naciąganie i nie propaguje sportu wśród studentów tylko cwaniactwo

Zmieniony przez - Senegroth w dniu 2011-01-08 14:42:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2478 Napisanych postów 5800 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 106172
No ale jak wystartuje skoro musi uzyskać limit z sumy pierwszych podejść, które deklaruje na wadze, brak limitu = brak możliwości startu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Aha, chyba że tak chcez te limity liczyć. W sumie spoko. W takim razie wypadałoby się zastanowić nad wysokością limitów dla poszczególnych kat wagowych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 171 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1496
No ale co: zawodnik deklaruje na wazeniu ciezary rowne limitowi, ok. Ale zgodnie z zasadami IPF tuz przed pierwszym podejsciem moze obnizyc ciezar. Trzeba byloby nad tym zapanowac, a to nie bylaby taka prosta sprawa zeby sedziowie jeszcze kontrolowali czy zawodnik mozew ten ciezar zmniejszyc czy jest on juz nizszy niz limit

I'd rather be dead than average !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1308 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 56796
Musze dokladnie przejzec regulaminy AMP czy możemy wprowadzić limity, bo nie ukrywam ze byloby to najlepsze rozwiązanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2478 Napisanych postów 5800 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 106172
Wątpię żeby uczelnie wystawiły i poniosły koszty za zawodnika, który nie będzie w stanie uzyskać limitów. Jeśli natomiast zawodnik na ważeniu da sobie ciężary równe limitowi to na karteczce startowej wystarczy odnotować taki fakt i sędziowie będę wiedzieli, że nie może on zmniejszyć już pierwszych podejść.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1260 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17192
kilku chłopaków ode mnie może się zmartwić ;)

da saga continous

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
arturl1986
Według przepisów ,każdy może zmniejszyć pierwsze podejście dowolnie.Oczywiście na pięć minut przed rozpoczęciem ,pierwszych startów w jego grupie.
Zdarzały się sytuacje że zawodnik ,szedł pierwsze podejście bez sprzętu /z różnych powodów np.nie zdąrzył założyć sprzętu/
Dlatego między innymi,nie można nikomu zabronić zmniejszyć ciężar...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2271
co do zmniejszenia liczby zawodników pomysł trafny bo zawody trwały za długo. Limity raczej za nierealne do wprowadzenia wg mnie. a co do cwaniactwa Sene ja przez przypadek zdobyłem medal 3 lata temu i zmotywowało mnie to do pracy po mojej sekcji widzę że jest dużo zdolnych leniów którym brakuje właśnie takiej motywacji a mają szanse. A najważniejsze jest to że będą koszulki

Rymoholik O

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Patryk cFaniaku Spinaj poslady bo w 66 ciasno będzie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zawody w wyciskaniu sztangi leżąc z max. ciężarem wg formuły Wilks'a

Następny temat

Dieta/Suplementacja

WHEY premium