SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

AMP w TS 2011- propozycje,dyskusja

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7961

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 171 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1496
Myślę, że nie ma wątpliwości co do tego, że większości pasuje weekend . A to, ile ludzi sie wypowie na forum to juz inna sprawa . I wydaje mi sie, że raczej mała grupa ludzi chcących wystartować na AMP bedzie dyskutuwac na forum razem z nami .

No chociaz teza ze wiekszosci pasuje moze byc smiala, ale organizujac zawody na tygodniu mysle wykluczylo by to na pewno wielu zawodnikow ze startu. Chyba duzo startujacych studiuje zaocznie i ma jakies tam zajecia w tygodniu. Tak samo studenci dzienni moga nie miec wolnego wtedy, albo cos innego moze wypasc. Weekend to jest weekend - kazde zawody organizuje sie piatek-niedziela i mysle ze nie ma co kombinowac tylko normalnie zrobic 29.04-01.05, no chyba ze bierzecie pod uwage tez 06.05-08.05, to wtedy i majowka dluga i zawody w weekend .

Zmieniony przez - radex129 w dniu 2011-01-06 14:31:39

I'd rather be dead than average !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
Termin w srodku tygodnia by mnie eliminowal ze startu. Ja juz mam na uczelni problem z tym jesli bym darowal sobie caly weekand I wydaje mi sie ,ze wiekszosc PP miałaby podobnie.

Jesli chodzi o organizacje to błagam ,naprawde błagam ,zeby ważenia nie były w tak idiotycznych godzinach jak 5:30 nad ranem ...

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 590 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7590
Co do terminu,to wydaje mi się,tak jak pisano wyżej,że weekend zdecydowanie lepszy.Jak dla mnie to wszystko jedno który,bo mam niedowagę,ale myślę,że Dziko ma sporo racji,iż termin bezpośrednio po świętach byłby problematyczny dla wielu zawodników.

Mniejsze drużyny to jak najbardziej plus; mniej zawodników,to rzecz łatwiejsza do ogarnięcia,zawody sprawniejsze,a także mniej ludzi z przypadku.

Podpisuję się także pod prośbą,o nieco późniejsze ważenie zawodników.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 490 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8926
6 zawodnikow to wg mnie za malo, aby ograniczyc liczbe startujacych lepiej wprowadzić limity...

termin w tygodniu odpada...

zawody raw byby by fajne ale z rocznym wyprzedzeniem

Deseo ser una bestia !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 171 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1496
Jak chcesz Pawel wprowadzic limity? Troche ciezka sprawa do zrealizowania. Najlepszym wyjsciem na podwyzszenie poziomu zawodow i ich skrócenie bedzie zmniejszenie liczby zawodnikow.

P.S.
Wiem, ze macie mocna reprezentacje uczelni i niektorzy mogliby na tym stracic, ale dla ogółu mysle ze tak bedzie lepiej . Duza czesc uczelni dobiera skład na siłę do 8 osob, bo kasa jest na wyjazd to czemu jej nie wykorzystac. Wiem po mojej Uczelni

Zmieniony przez - radex129 w dniu 2011-01-07 19:34:00

I'd rather be dead than average !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2478 Napisanych postów 5800 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 106172
Też myślę ze limity do dobra sprawa, a nie że potem ktoś robi w trójboju 400 kg w wadze +125 kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 171 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1496
Ale jak chcecie limity wprowadzic?? Jedyne co mozna zrobic to nie klasyfikowac takich ziomkow robiacych te smieszne wyniki. A co to zmieni?? I tak beda oni musieli wystartowac, a wiec bedziemy mieli do czynienia ze strata czasu. Osobiscie mi to rybka czy oni beda sklasyfikowani czy nie, mi zalezy na tym zeby organizacja byla sprawna, zeby miec czas na rozgrzewke i zeby nie startowac w poznych godzinach nocnych.
Bo poza nieklasyfikowaniem takich zawodnikow wyjscia nie widze. Mozna by wprowadzic limit jakis ze np. na ostatnich zawodach gosc musial zrobic tyle i tyle. Ale co jesli ktos startuje pierwszy raz? Niewykonalna sprawa

I'd rather be dead than average !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2478 Napisanych postów 5800 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 106172
Z tego co dobrze pamiętam na jakiś Akademickich Mistrzostwach Śląska były właśnie takie limity i polegały na tym ze suma pierwszych podejść musiała być równa limitowi 3 klasy sportowej albo młodzieżowej A
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 171 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1496
Aha, no to rzeczywiście jest jakiś pomysł. Tyle tylko, że pierwsze poodejście można 5 min przed startem zmienic teoretycznie . Sedziowie musieli by tego pilnowac, wiec ciezko ciezko - no ale jest to juz jakies rozwiazanie. Chociaz jakby byl to limit 3 klasy to malo bysmy zawodnikow mieli chyba

I'd rather be dead than average !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 490 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8926
Politechnika z Gliwic juz nie ma takiej mocnej ekipy
Chodzi tu o możliwość otrzymania stypendium, mniejsza liczba osób by miała na to szanse, a wiadomo, że zawodnikom taki środek dofinasowania jest bardzo pomocny
Sam fakt limitu jakiejs przykladowej klasy zniechęcił by zawodników startującychtylko dlatego, ze uczelnia ich wysyla.

Deseo ser una bestia !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zawody w wyciskaniu sztangi leżąc z max. ciężarem wg formuły Wilks'a

Następny temat

Dieta/Suplementacja

WHEY premium