SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ALLEGRO BIAŁKA!! i wszelkie inne śmieci...

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 160797

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1409 Wiek 51 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5907
To stary jak swiat numer u nas to kupowali w workach 25 kg . Jest to Serwataka w proszku Mam nawet gdzieś karteczke z worka ze składem . Uzywaja tego zazwyczaj cukiernicy i piekarze jako dodatek do wyrobów . Chłopaki to rozsypywali po róznych paczkach i wciskali leszczom kit ze to białko serwatkowe prosto od producenta odzywek . UWAGA: z zeznań osób które to jadły jednoznacznie wynika że powoduje potworne wzdęcia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
"2-3 razy dziennie po 3 lyzki bialka do szklanki mleka"

Wychodzi na to, ze najwiecej bialka w tej mieszance ma mleko

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6278 Napisanych postów 76077 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755076
hehe

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
założyłem temat "CO to za białko serwatkowe za 9,99..." na Allegro CAFE, myślę, że to dobre miejsce na opiniowanie niektórych suplementów i odżywek, które oferują nam sprzedawcy na Allegro. Ja jak narazie pozostaję "neutralny" jeśli chodzi o opiniowanie tych towarów, - wstrzymuję się od głosu ze względu braku mojego doświadczenia w tym temacie.
POZDRAWIAM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 51 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 333
takie pytanko czy serwatka z allegro nadaje sie dla dziewczyny aby troszke tłuszczyku złapac poprostu niema czasu rano nic zjesc albo co radzicie jakis gajner ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 533 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2060
heh... azart daj spokoj z allegro :)
a na co dziewczynie lapac tluszcz?! ja lubie chudziutkie (inne dziewczyny sie z nich podsmiewaja, ale ja na to leje, bo nie dorownuja szczuplym do piet). a jesli juz ma cos nabrac wagi, to nie lepiej jakis fitness albo co? napewno nie tluszcz :D
a szczupla dziewczyna to skarb!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
Ser - święte słowa! szczupłe są cool!!
Azart - podeślij dziewcze do mnie lubię szczuplutkie! tak fajnie nikną w ramionach

Willhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 51 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 333
szczupłe sa ok ale jak ona cos sobie ubzdura to tak musi byc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 533 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2060
powiedz jej, ze meska czesc swiata stanowczo mowi NIE
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 963 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18182
szczuple ale nie chude...musi miec na czym usiasc i czym oddychac hehe...ale fakt ze to bialko to kiepski pomysl
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

sposob na kreatyne

Następny temat

Kreatyna jak dawkować?????

WHEY premium