SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ALLEGRO BIAŁKA!! i wszelkie inne śmieci...

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 160492

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 47 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7461
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 595 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20563
Tak na allegro mozna kupic wszystko za kazda cene
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=23986784 ,Extensor wysiada no i ta etykietka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
taaak! ten towar też z czystym sumieniem można wrzucic do tego postu! nie ma 80% białka serwatkowego za 20zł! ale to już jest zwykłe oszustwo tak jak i ten "flamastrowy gainer"


Zmieniony przez - WILLHELM w dniu 2004-04-14 17:41:18

Willhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905


qrde zdjęcie nie weszło wyżej ale teraz już pewnie bedzie

Willhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wilhelm brawa za odwagę, za poświęcenie też, dla dobra "nauki o przekrętach", ja osobiście nawet bym nie pomyślał o takim zakupie jak już to wolałbym mleko w proszku odtłuszczone i do tego jest granulowane, kosztuje no może troszkę więcej, ale tego nie wiem dokładnie bo od lat go nie kupuje, jest więcej białka, a swoją drogą to zastanawia mnie fakt fatalnej rozpuszczalności, może to nawet nie jest z "dodatkiem białka serwatki" ale może tylko kazeiny... a zresztą przy takich "supl." można pobawić się tylko w detektywa, można sobie podociekać co w nich jest trucizna czy eliksir na wzrost mięśni, ale wiem jedno, że jeszcze znajdzie się cała rzesza, która wzruszy ramionami i powie: "gainer to gainer, odżywka to odżywka"... Pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 47 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7461
Witam wkleje Wam wiadomosc jaka dostalem od uzytkownika z Allegro tego od bialka w zoltych opakowaniach :D

"Witam dziękuje za zainteresowanie moją aukcją.

SKŁAD:

100g Białka serwatkowego zawiera:

0,2%- tłuszczu

3%- wody

7,8%- soli mineralnych

16%- białka

73%- aminokwasów

Skład pochodzi od producenta!!!


Uwaga!!!

Jeśli spodziewałeś się, że napisze, ze moje białko ma tak jak na innych aukcjach 40-95% białka - To źle trafiłeś,

ponieważ jestem szczerym i zaufanym allegrowiczem i jako jedyny podaje jej prawdziwy skład, ale jeśli

bardzo chcesz mogę wystawić aukcję specjalnie dla ciebie i napisać na niej

ze moje białko mam 99% ;) tylko i tak zarówno wszyscy sprzedający jak i znający się

w temacie (sam interesuje się kulturystyka już ładnych pare lat) i wiem, ze NIE MA BIAŁKA SERWATKOWEGO POWYZEJ 20%!!! Nie dajcie się oszukać

Jeśli jednak mi nie uwierzyłeś to porównaj sobie oryginalne produkty białkowe np. Gainer one maja nie dość ze mniej białka ok. 13% to do tego dwa razy wyższa cena

Wybór należy do Ciebie

Ważne

Skład serwatki zawiera takie proporcje, aby w jak najkrótszym czasie jak najszybciej zwiększyć przyrost masy ciała"

sklad wymiata :D:D:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 25514 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 110527
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
13 % bialka
73% aminokwasow <lol>

masa miensniowa tez rzadzi hehe

Proponuje, zeby starac aby ten post byl w miare mozliwosci czesto podbijany, gdyz naiwnych nie brakuje!

Chyba zaczne spamowac na allegro https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/14.gif[/img], albo pojde do mojego rolmleczu zrobic wieksze zakupy na handel hehe, a moze wstawimy to do Sklep SFD z dobra marza? buhahaha sa chetni? , albo pojde do mojego rolmleczu zrobic wieksze zakupy na handel hehe, a moze wstawimy to do Sklep SFD z dobra marza? buhahaha sa chetni? , albo pojde do mojego rolmleczu zrobic wieksze zakupy na handel hehe, a moze wstawimy to do Sklep SFD z dobra marza? buhahaha sa chetni? [img]../../buziaki/1.gif" alt="" />

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 47 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7461
Goral zgadzam sie z Toba na Allegro nie brakuje naiwnych. Tam duzo osob to kupuje. A co do skladu to tak jak mowilem - wymiata
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 251 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7230
A ja widzialem na Allegro koles sprzedawal Atlas cwiczen ze strony www.kulturystyka.pl/atlas caly atlas spakowal i wysylal na e-maila ludziom po wplacie. Nawet na stronie Allegro byly umieszczone te gify z atlasu, zglosilem to do administratorow i chyba usuneli... ciekawe ile jeszcze osob wpadnie na taki genialny pomysl

Pozdrawiam

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

sposob na kreatyne

Następny temat

Kreatyna jak dawkować?????

WHEY premium