SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ALLEGRO BIAŁKA!! i wszelkie inne śmieci...

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 160800

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 179
no ja juz zamowilem u Spientego matlo, dextro, i tauryne a bialko zakupilem z kumplami od ostrowi za 5 kg( na glowe) wyszlo nam po 146 zloty wiem ze na alegro tez mozna dostac pare zloty taniej ale przy takiej kwocie wolalem nie ryzykowac i wziasc z samego zrodla, mowie wam to jest piekny widok 15 kg bialka w jednym worku :D. Bezczel dzieki za rade z dawkowaniem

Zmieniony przez - sieja19 w dniu 2006-06-03 09:26:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 389 Wiek 47 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12869
W takim razie liczę na Ciebie, że po otrzymaniu składników od Spientego wypowiesz się co do ich jakości, a po sporządzeniu odżywki opiszesz jej smak np z kakao. Obyś zyskał kawałek masy na tym domowym gainerku! Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 503
FACK! KUPILEM TEGO 5 KG I NIC TYLKO PIERDZENIE MUSIALEM PRZESTAĆ TO BRAĆ
BO W ROBOCIE NON STOP GAZOWANIE (A WYMIESZAĆ TO BEZ SLÓW ....WA

NIE MA POSTĘPÓW BEZ ROZSTĘPÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 179
hehe no niezle na tym sadzi a co dusi :/ ale efekty widac troche waga idzie do gory :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 503
zamiast tego wole dziennie zjeść 200 g ryżu i puche tuńczyka 100g z przecierem pomidorowym i odrobiną oleju syte dobre na początek dnia (i tak nie sadzi:)

NIE MA POSTĘPÓW BEZ ROZSTĘPÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 179
hehe no i na pewno zdrowsze ale ja odkrylem pewna zaleznosc jak biore mniejsze porcje a czesciej to nie odczuwam tych dolegliwosci :P wszystko zalezy od organizmu trzeba go przyzwyczaic :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 389 Wiek 47 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12869
Panowie czy wy mówicie teraz o maltodekstrozie od Spientego?? Myślałem że gazy są tylko po Ovopolu, względnie po niektórych tanich gainerach??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 179
Ja mowie o bialku z ostrowii bo malto jeszcze do mnie nie dotarla wiec nie wiem jakie daje wrazenia :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3741
do tematu:

nie wiem czy juz wczesniej ipaliscie o tym bialku z allegro
mógłby ktoś napisać co złego jest w jego składzie, chodzi mi glownie o aminogram:
http://www.allegro.pl/item106209841_bialko_80_koncentrat_bialka_serwatkowego_wpc_80.html


wiem że cena za niska i pewnie to jakiś popiół, ale co powiecie biorąc pod uwagę skład


cena "białka" niższa od kosztów produkcji ??

Zmieniony przez - pan tiktak w dniu 2006-06-05 10:32:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 389 Wiek 47 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12869
Przecież ten skład jest wypisany na zwykłej kartce wydrukowanej na domowej drukarce, równie dobrze możnaby tam wpisać WPC 100. A zawartość zapewne zwykła serwatka, co prawda nie rolmlecz bo ten jest koloru białego. Szkoda zachodu z tym wałkiem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

sposob na kreatyne

Następny temat

Kreatyna jak dawkować?????

WHEY premium