SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ALLEGRO BIAŁKA!! i wszelkie inne śmieci...

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 160469

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
no tak... problem polega na tym, że ta serwatka nie jest tańsza od białka serwatkowego produkowanego przez firmy suplementacyjne... bo żeby uzyskać 90% trzeba prawie siedmiokrotnie więcej tego proszku
30g 90% odżywki to ponad dwieście gram tego towaru... z czego 170g to laktoza... no i później dodatkowo trzeba wywalić pieniądze na eca, green tea... zintensyfikować aeroby... bo laktoza czuwa

Willhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Fakt - koleś był zalany jak cholera - nie był duży, nie był tłusty - ale widać było mnóstwo wody podskórnej.
Brał to świństwo trzy razy dziennie.
Żenada

A! Wcisnęli mu kit, zawyżyli ilość białka w serwatce do 25%.

Zmieniony przez - Kruszek w dniu 2004-07-26 01:00:41

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 206 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2799
tragedia...Ludzie kasy nie mają i potem myslą, że ich zbawi jakaś tandeta w proszku z allegro. Też jestem z Poznania ale o tej mleczarni z Dębca to nie słyszałem. Ale raz mi kumpel proponował "zaje***ste białko" po 10 zł/kg. Pytałem się go jaki skład i ile procent czystego bialka a on, ze nie wie :) Nie skusiłem się hehe...

You can't stop us !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
ja bym brał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 206 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2799
No pewnie jakis odpadek z mleczarni za kilka zł ze składem na 100g węgle 80 g, białko 10 g reszta krowie łajno :)

You can't stop us !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 656 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5946
Sam kiedyś handlowałem takim białkiem. Dostawałem go za grosze od kolegi i sprzedawałem po 15zł/kg znajomym Nawet sam to brałem. Powiem, że w smaku dobre i dobrze mi się na nim ćwiczyło. Nie wierzyłem w jego skład, więc sam go sprawdziłem (studjuje na wydziale chemicznym i mam dostęp do labolatoriów) i od tego czasu już tego syfu nie biore.....hehe

Już lepsza jest soja granulat, lub w proszku. Dosyć tania i zawiera 50% białka, no i w prawie każdym sklepie można ją dostać Tylko, że masa strasznie mi po niej poszła, ale za dużo chyba jadłem, bo jak obliczyłem to wyszło około 80 gram samego białka, no i siła też znacznie urosła Ale potem sranie mnie brało

Najlepiej jednak zainwestować w sprawdzone suple, albo domową kuchnie

~ nie cierpię czarnuchów, pedałów i wazeliniarzy ~

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2191 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 20949

===>...::: mafia-kafary-sfd-pl :::...<===
_____________________________

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 656 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5946
prawie bym zapomniał............sog dla WiILLHELMa za dobry post

~ nie cierpię czarnuchów, pedałów i wazeliniarzy ~

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 206 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2799
WielkiJan to co wchodziło w skład tego białka po przebadaniu? :)

You can't stop us !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 860
hej numer jegnego z gosci sprzedajacego ten szit to 601 365 513 moze jak mu fszyscy bedziemy wysylac 20 smsow dziennie "nie walkoj na allegro" to mu sie znudzi ....

...rozłóż uda...uwież mi kochanie potrafie czynić cuda...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

sposob na kreatyne

Następny temat

Kreatyna jak dawkować?????

WHEY premium