SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

AL3ktra DT - Hard Work Start (pods.:19, 33)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 39925

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43352
AL, gumy do zucia też mogą powodowac wzdęcia (połyka się podczas żucia więcej powietrza, i gaz dostaje sie do jelit i wzdyma), więc ich rzucenie może miec dodatkową korzyść
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 4694 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53265
Ahahahaha. I tak pomalutku dochodzimy, gdzie jest przyczyna moich dolegliwości. No nieźle. Masz rację, Hasa. Z ladies rzucam po kolei wszystkie nałogi... jeszcze jak tylko przestanę obgryzać paznokcie ze stresu będę w siódmym niebie.

EDIT:

Trening wytrzymałościowy
______________________________
GPP a`la Akneraj


30sek jumping jacks
30sek burpees
30sek wypadow
30sek mountain climbers

3 obwody

1min przerwy

powtorzyc 4x

_________________________________
Komentarz:
Nie było lipy, trening dobijający, mimo że przy kolejnych obwodach upraszczałam.

1. ok.
2. nie robiłam na ilość tylko na technikę, pompki męskie do samej ziemi, przysiad porządny.
3. ok.
4. najtrudniejsze ćwiczenie, strasznie było ciężko - brzuch palił


Poza tym, głowa jest leniwa, strasznie. Ciało może, ale ona krzyczy: nie, już dość. Muszę ją wyłączyć!

MOTTO tygodnia:
Żeby coś mieć, trzeba zapyerdalać!


Zmieniony przez - AL3ktra w dniu 2013-11-10 21:39:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
Dobre tu jazdy odchodzą

POWODZENIA Świrku Masz mnie na ogonie

P.S. Poznałaś Viki

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 233 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10437
Przysiad w burpees?

http://www.sfd.pl/Ciemna_strona_mocy__Darthmaul_DT-t974499.html

– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 4694 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53265
misworld
Dobre tu jazdy odchodzą

POWODZENIA Świrku Masz mnie na ogonie

P.S. Poznałaś Viki


Misworld,
Zapraszam. Taką bojową Mis mieć na ogonie to zaszczyt!
Viki to moja trajnerka i mistrz na siłowni.


Darthmaul
Przysiad w burpees?


Darth, robiłam tak jak ten pan.




I gapa ze mnie, bo teraz czytam w komentarzach na YT, że gościu źle pokazuje Głupek ze mnie. Chyba nie robiłam burpees tylko wyskok+przysiad+pompka... w mordę!

A szczyt głupoty dowodzi, że jest jeszcze wyzwanie burpees na forum i są tam nawet wskazówki co do techniki. Uczę się burpees jutro,, bo wstyd!

Zmieniony przez - AL3ktra w dniu 2013-11-10 22:54:21

EDIT:

Pooglądałam filmiki w temacie wyzwania i jadę wyzwanie z opóźnieniem (a co!) -czas się nauczyć. START: dzisiaj. ZALICZONE 1 burpee. *bez gumy do żucia

Zmieniony przez - AL3ktra w dniu 2013-11-10 23:05:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
Ja robię tak jak facio na filmiku, tyle, że szybciej i chwalę sobie ten sposób wykonania

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 4694 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53265
Dzień #44 - 11.11.2013

DNT, -plan: callanetics
-suple: tran islandzki
-płyny: woda, yerba mate, herbata czarna, zielona.
-inne: @ (6) /cykl:23dni/

___________________
Mis, czyli istnieje też taka opcja i wcale nie jestem takim głupkiem. Dobrze wiedzieć!
___________________


Wczoraj tak się nakręciłam na te burpees, że do 2.00 w nocy nie mogłam zasnąć. Czytam w chwilach bezsenności dzienniki.


Poza tym jem czosnek, bo coś mnie bierze i zauważyłam, że pomaga na problemy trawienne. Tylko później czuć go w całym domu, ale jak to mówią cel uświęca środki. Jeszcze mam zamiar wypróbować napar z kopru włoskiego i kminek (cynk od JustBlackBerry - dziękuję! ) i liczę, że brzuch do następnego mierzenia trochę się zmniejszy.


1. Wyzwanie burpees.
-2 wykonane: dynamicznie

2. MISKA.
1800=120B+180WW+resztaT
Mięso, jajka z własnej hodowli.



Zmieniony przez - AL3ktra w dniu 2013-11-11 14:24:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 233 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10437
No jak dla mnie to co robi ten gość to nie jest burpee
Mnie uczono o tak:


http://www.sfd.pl/Ciemna_strona_mocy__Darthmaul_DT-t974499.html

– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 4694 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53265
Trzeba mieć nogi złączone? Przy pompce - wiem, że mają być blisko, ale w czasie wyskoku również?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 233 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10437
Twoje wątpliwości zainspirowały i mnie do poszukiwań i znalazłam na YT serie "burpee skill transfer"
(Teraz piszę z telefonu, wiec nie mogę wkleić linka). Nauka burpee dosłownie krok po kroku.

W każdym razie zamierzam sie doszkolić z burpeesów

Z tego co zauważyłam to tam nie ma pompki, tylko raczej padnięcie na glebę, a potem strzał z biodra do wstania na prawie wyprostowane nogi i ważna jest pozycja (w sensie ułożenie) stóp i kolan.

http://www.sfd.pl/Ciemna_strona_mocy__Darthmaul_DT-t974499.html

– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Annaaa26 DT/pods. 4 mies: s.15

Następny temat

Ciemna strona mocy - Darthmaul DT

WHEY premium