SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

AKTYWNI MODERATORZY DZIAŁU TRENING

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3849

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
z "oceny pracy"

Użytkownik WODYN udzielił od 2007-03-16 1871 odpowiedzi.

Boguc i Georgu: dzieki, ale w sumie nie trzeba nic mowic, bo kazdy odpowiada za siebie.

Dotychczas jesli ktos moderowal inne forum to bylo akceptowalne, a teraz nagle nie, jesi ktos taki jak qazar ma skasowane konto to .. grrr

a te poszukiwania nowych modow boldow i cholera wie ogo sa zbyt szybkie.

pozostalem tu glownie po to by byc jednym z tych ktorzy czuja sie odpowiedzialniprzed uzytkownikami i nie zniszcza czegos co sami wspoltworzyli tyle czasu.

z kolei tam jestem bo chce zmienic styl pracy i tyle.

chroniczny brak czasu na co innego i powtrtarzajace sie pytania o to samo pozbawiaja mnie sil, srobuje wiec innego podejscia, jednak nie przejdzie to tutaj.

Zmieniony przez - WODYN w dniu 2007-04-16 19:17:26

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777680
WODYN RESPECT I POZDRO
PS, dobre i zdrowe podejście do rzeczy

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777680
A tak wogóle to mógłby mi ktos wyjasnić to całe zamieszanie z moderatorami szukaniem nowych i wogóle czy to jakaś tajemnica?

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53188 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400676
rion10 bo to jest tak ze Ogolnie pomiedzy modami a Kapitanem wynikl konflikt spowodowany przez rozne zeczy i wynikiem tego powstalo nowe forum

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777680
Dzięki ze mnie oświeciłeś dobrze wiedzieć co sie dzieje na forum hmm trzeba bedzie zajrzeć na to nowe forum ale mam nadzieje ze przez to całe zamieszanie nie ucierpi jakość SFD pozdrawiam

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1826 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12345
WODYN - szacunek.

MÓJ DZIENNIK TRENINGOWY -> http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=97 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
a tam cicho byc < rumieni sie >

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35012
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
WODYN jak napisze Ci, że jesteś fajny puścisz mi na prv co jest w mojej ocenie bo ciekaw jestem niezmiernie ?

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Użytkownik Koniu151 udzielił od 2007-03-16 252 odpowiedzi.

a ile spamu.. ciekawe tematy...

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na siłę a długośc stażu treningowego

Następny temat

Dysproporcje

WHEY premium