SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ACT do oceny

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1167

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 552
Witam wszystkich.
Prosiłbym o ocenę mojego planu ACT - ćwiczyłem przedtem przez trzy tygodnie planem Mawashiego, a potem złamałem rękę w nadgarstku, więc musiałem przerwać ćwiczenie. Teraz zainwestowałem trochę w sprzęt (ławka skośna/prosta, gryf 175cm i trochę żeliwa), i chciałbym wrócić do ćwiczeń, a także optymalnie to wykorzystać. Mój plan stworzyłem na podstawie ACT by Michaił, a prezentuje się on tak:

1.Skręty tułowia w leżeniu na ławce skośnej (brzuch)
2.Przysiady ze sztanga na barkach (czworogłowe ud)
3.Wyciskanie sztangi na ławce prostej (klatka)
4.Unoszenie ramion w przód z hantlami (naramienne)
5.Wiosłowanie hantli w leżeniu na ławce prostej (najszersze grzbietu)
6.Unoszenie tułowia z opadu (prostowniki grzbietu)
7.Uginanie ramion z hantlami (bicepsy)
8.Wyciskanie francuskie sztangi w leżeniu (tricepsy)
9.Uginanie nadgarstków z hantlami (przedramiona)
10.Wspięcia na palce ze sztangą na barkach (łydki)

Do dyspozycji mam, tak jak już mówiłem - ławkę skośną/prostą, gryf prosty 175 cm, dwa gryfy krótkie, z suplementów biorę tylko carbo. Plan jest oczywiście na masę.

Co zmienić/dodać/wywalić/poprawić?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ile masz obciazenia. Jesli jest to jakas normalna ilos to bierz sie za FBW a nie ACT.
tutaj link https://www.sfd.pl/[art]_FBW-_Full_Body_Workout_by_georgu-t364504.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 552
Śmieszną ilość - 30kg. Jestem bardzo początkujący (patyczak z niedowagą, kiepską kondycją, siłą i wytrzymałością), a z tego co słyszałem, act jest najlepsze na początek przygody z kulturystyką.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 552
Temat gdzieś niknie w ogromie tematów w dziale, więc ponawiam prośbę - mógłby ktoś zajrzeć i poradzić mi co poprawić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w tym planie ACT brakuje czegoś na dwugłowe uda.
albo mc na prostych i wtedy unoszenie tułowia z opadu odpada
albo żuraw chyba że przy ławce masz prasę do nóg to wtedy uginanie nóg w leżeniu na brzuchu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mój Plan (proszę o pomoc)

Następny temat

Nowy trening - siłowy

WHEY premium